Komentari (37)
Povratak na članak
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
Trnok0p
prije 1 godinu
Da li igdje u Europi narod gine u saobraćaju kao kod nas? Šta je pravi razlog tome? Da li stvarno ne znamo voziti ili vozimo neispravna vozila ili nešto treće
Klikerash
prije 1 godinu
Ja otisao u renomirani lanac da zamijenim kocnice, ugradili mi "nove" kocnice pogresno, katastrofalno kocenje, ali prosao registraciju... Krivi su svi redom!
Trnok0p
prije 1 godinu
Jesi vozio fapa po makadamu 16 na sat. Izadji na frekventan autoput bez kočnica pa ćeš vidjet. Nije isto kad ti pri brzini od 100-0 kmh treba 10m da se zaustavis i 30m. Kod nas se izgleda dosta improvizira kad servisiran i auta a na tehničkom progledaju kroz prste i eto belaja
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
Formula
prije 1 godinu
U to doba ima svega, uglavnom neprilagodjena brzina uslovima puta. Iskrena sucut porodicama stradalih.
vjetar21
prije 1 godinu
To su djecica od nepunih 20godina, djeca divnih roditelja,djeca jako odgojena samo nazalost nesvjesni da ih radost za zivotom moze skupo kostati.Pocivajte u miru i rahmet cam dusama
tamnoplavi
prije 1 godinu
Ukinuše gore komentare zbog pominjanja cajki i vedeta koje Klix svakodnevno promovira
Topolska18
prije 1 godinu
Administrator da ugasi komentare na ovu objavu, iz 100 razloga...
Edimarkale
prije 1 godinu
ZAŠTO IZJAVA DA KOLKO SE SJEĆA DA IH JE BILO CETVETO U VOZILU?? JEL TO SUGERIŠE DA SU ONI ILI ON BILI MORTUS PIJANI DA NE ZNA TAČNO A NE DA MISLI KOLKO IH JE BILO? ZALOST JE KAKO TA MLADEŽ STRADA POSLIJE NOĆNIH IZLAZAKA KAD VOZAČ HOĆE DA JE ŠUMAHER I FRAJER PRED CURAMA I SVI STRADAJU. EDI
Beovulf
prije 1 godinu
Ponovio si to sto puta mamuti
Edimarkale
prije 1 godinu
ZAŠTO IZJAVA DA KOLKO SE SJEĆA DA IH JE BILO CETVETO U VOZILU?? JEL TO SUGERIŠE DA SU ONI ILI ON BILI MORTUS PIJANI DA NE ZNA TAČNO A NE DA MISLI KOLKO IH JE BILO? ZALOST JE KAKO TA MLADEŽ STRADA POSLIJE NOĆNIH IZLAZAKA KAD VOZAČ HOĆE DA JE ŠUMAHER I FRAJER PRED CURAMA I SVI STRADAJU. EDI
Edimarkale
prije 1 godinu
ZAŠTO IZJAVA DA KOLKO SE SJEĆA DA IH JE BILO CETVETO U VOZILU?? JEL TO SUGERIŠE DA SU ONI ILI ON BILI MORTUS PIJANI DA NE ZNA TAČNO A NE DA MISLI KOLKO IH JE BILO? ZALOST JE KAKO TA MLADEŽ STRADA POSLIJE NOĆNIH IZLAZAKA KAD VOZAČ HOĆE DA JE ŠUMAHER I FRAJER PRED CURAMA I SVE IH POBIJE. EDI
gooUser1571038058
prije 1 godinu
majko mila hocel se sta pocinjat lijepo desavat u ovoj nasoj BiH
@lc1
prije 1 godinu
Alkohol,brza vožnja,loše ceste,neiskustvo vozača.Samo neki od problema..
gooUser1687412006
prije 1 godinu
zaboravio si....tehnicki neispravna vozila
dzekson1
prije 1 godinu
Saobracajnice su u katastrofalnom stanju,nedostatak znakova i zastitnih bankina.Uz Sve to nas Mentalitet neprilagodjavanje brzine,uvjeta na putu i tehnicki neispravnih vozila nazalost
gooUser1725041167
prije 1 godinu
Ili ipak mladost ludost ?
Beovulf
prije 1 godinu
Bogati sta je " zastitna bankina"