Ja ne znam, jel ovi sto komentarisu zaista gledaju utakmice, ili tek tako ser.ru?? Bice da je ovo drugo. Juce bilo 2-0 za Barselonu, Diara napravio faul za drugi zuti (i gori od tog), sudija mu progledao kroz prste. Barselona je drzala konce igre u svojim rukama, fakticki se Real sa loptom nije sastao. Ostalo do kraja nekih 25 minuta, Realu trebala 3 gola, i krenuo na sve ili nista. Tad se Barselona spetljala. Uopste, odbrana Barselone je los dio tima i to je doslo u prvi plan. Ronaldo majstorski ih prevario i dao go. To je dalo krila Realovcima i zaista do kraja su bili bolji, dali su jos jedan dobar go. Isto tako jos jedan crveni karton je trebao biti za igrace Reala, ali je sudija opet progledao kroz prste. Bilo je tu nekolko sansi za Real, nekoliko i za Barselonu. Definitivno je Real bio bolji tih zadnjih 20 minuta ali sta. Sta su to mogli izgubiti? Opet je Barselona bila bolja 70 minuta, igrala je normalno, Real je igrao grubo i bezobrazno pritiskao sudiju koji je to dopustio.