Za komentarisanje je potrebna prijava.
Prijavi se
NAPOMENA: Komentari su otvoreni za prijavljene korisnike i odražavaju stavove svojih autora. Vrijeđanje i govor mržnje ne objavljujemo, a za govor mržnje se odgovara i krivično. Prije pisanja pogledajte pravila komentarisanja.
KuratiDerim
73k
15.3.2021.
Ne kasnite puno samo 2 mjeseca, koliko bi zivota bilo spaseno da samo radite kako treba i da radite svoj posao ali nrmate vremena od svojih lopovluka i optuzivanja da je narod neodgovoran bagro lopovska
yeba.mene.drzava
807k
15.3.2021.
ko ce odgovarati za izgubljene zivote ovih mjeseci...radi mafijaske vlasti...
Zanovijetalo
313k
15.3.2021.
Ad hoc ih treba poslati u zatvor. Imali su mjesece prije Ad hoc. Kad je kanton SA tražio da kupi vakcine, onda su se ad hoc sjetili da bi i oni trebali. I još ona beštija laje iz KCUS, umjesto da radi svoj posao
PRIKAŽI ODGOVORE (3)
Mahalac
90k
15.3.2021.
Prof. dr. Kacila napustio sjednicu:
Ko god može i gdje god može neka se vakciniše, ovo je rasulo !!!!! Ovo je još jedan od dokaza ko nas vodi i kakvo je RASULO u državi ako je uopće ima !!!!
ultim
16k
15.3.2021.
Lazete,kradete vrijeme do aprila i kredita od MMF a, jer imate samo za vase plate.
3PM
25k
15.3.2021.
Nece vakcine doci bi za mjesec. Sve evo sad ce, sutra, 48h krajnji rok, nema vremena, samo sto nije, vakcine su u putu i tako vrijeme leti li leti a vakcina nemaaaaaa. NAROD ZNOOOOO
prirodaprirodi
4,9k
15.3.2021.
Novalicu, dao Bog da ili nesposoban ili korumpiran zavrsis u zatvoru sto prije. Sram da te i stid bude sta radis, sve da si i posten, ali nesposoban, okruzi se sposobnima makar, pa uputi taj zahtjev za ponudu dobavljacima kako treba. Pisao sam da ce do ovoga doci jos prije par dana, tako je to kad nam nesposobni vladaju, al gori smo mi sto to trpimo.
sakich mrakich
29k
15.3.2021.
Kakav javasluk i neozbiljnost...sam pogled na direktora mgm Kakanj,govori vis3 od hiljadu rijeci..ovo je ooet neka prevara..cuj,covjek bio osudjen za utaju milion maraka poreza??I sada on treba dobiti posao?Bravo vlafa!
Pridrazici
36k
15.3.2021.
HITNO SMANJITI PLATE 30% svim budzetskim korisnicima i usmjeriti u ZDRAVSTVO.
Yesyesy
27k
15.3.2021.
Vi Jucer optuziste HDZ da je kriv....Ali koliko Vidim ipak firme nisu poslale svu dokumentaciju (A nijedna firma nije bliska HDZ-u)...toliko o novinarstvu
radioaktivni_momak
6,3k
15.3.2021.
Srebrena malina join in chat
AndjaTG
16k
15.3.2021.
Predstavnici ovih kompanija jutros su zatražile dodatni rok od 48 sati kako bi prikupile potrebnu dokumentaciju. No, kako je Raportu rečeno, razlog nije obimna dokumentacija. Naime, MGM Farm, čiji je suvlasnik osuđivani utajivač poreza Mensur Mušija, nema niti jedan dokument za uvoz vakcina za koronavirus. Ipak, važi za favorita premijera Novalića.
AndjaTG
16k
15.3.2021.
Pored toga, Novalić želi kompaniju KrajinaGroup obavezati i za distribuciju vakcine što iz ove firme odbijaju. Oni su, kako nam je rečeno, spremni izvršiti uvoz i na tome stati.
https://raport.ba/novi-fijasko-novalica-s-nabavkom-vakcina-ad-hoc-komisija-zavrsila-neslavno-u-toku-hitna-sjednica-vlade-fbih/
profic
32k
15.3.2021.
Javis se na javnu nabavku pristanes na uslove i cijenu a onda se popismanis i trazis nemoguce
Ja koje smo mi odron od drustva
Pridrazici
36k
15.3.2021.
HITNO SMANJITI PLATE 30% svim budzetskim korisnicima i usmjeriti u ZDRAVSTVO.
gooUser1605194616
2k
15.3.2021.
Iz ovog vidimo sposobnost nasih policara...
Kezman
10k
15.3.2021.
"Jedan ljudski život je vrjedniji od svega i mi nikome nećemo dozvoliti da se igra s tim" upravo vi to radite kad sve sto se moze rijesit u cetvrtak i petak ostavite za ponedjeljak kako bi u petak ranije kuci i onda uzivali u vikendu imbecili jedni. Niste im dali 48 sati jer vas dobavljac vec ima spremnu ponudu koja ce magicno sutra prva bit dostavljena
Orwell
22k
15.3.2021.
Bravo! Prvo MJESECIMA češkaju m***a a onda odjednom naprave FRKU i prekratke rokove kako bi prosli samo oni njihovi TALDZIJE s kojima su se prethodno na kafama DOGOVORILI.
LakeOfFire
5k
15.3.2021.
Majku li vam vasu, sta cete s rajom sto place po socijalnim mrezama jer ne mogu dobiti DZ ni COVID liniju? Dok se kod covjeka razviju antitijela, treba da prodje par sedmica, rjesavajte stanje u Kantonu.
Minga
986
15.3.2021.
Zna se koja .će vakcina u BiH doć.Ona što su je svi u evropi zabranili.EU će to sad džabe dijelit a naši majstori će to ko fol kupit i još prodavati malo jeftinije od nabavne cijene.A onda će se busat u prsa .Eto šta se dosad čekalo sa vakcinama.
elEspectador
12k
15.3.2021.
Koji levati braco draga.. neka Dilfas malo protrese siskama i ukrsti pogled i pozove Hadzi Fikreta.. on ima veze i takvu sposobnost da prevrne kuglu zemaljsku i da nam za 12 miliona donese vakcina za cijelu BiH pa da i mi dijelimo okolo kao Vucic. !!
elEspectador
12k
15.3.2021.
On okrene Joe Bidena, Putina, Xi Jipinga samo kaze « i ja sam iz srebrenice » i eto miliona vakcina
elEspectador
12k
15.3.2021.
A na kraju krajeva ko je.e narod neka crkne! Protestuje se za kafice i trzne centre a ne sto je drzava u totalnom rasulu... pa bilo gdje drugo bi za ovo izbio gradjanski rat pola zemlje bi bilo blokirano vlada smijenjena silom.. samo kod nas neka se ima 2-3 km dnevno za sise i kafice i dobro je pokrij se usima!! Hljeba i igara samo nek ne puca!!
neve
5,3k
15.3.2021.
Sta ste pozurili. Bookir i ostala bagra se garant vakcinisala na crno. A nas ko jebe!
Idol
117k
15.3.2021.
Kakve su ovo neozbiljne firme kada ne mogu dostaviti sta se trazi...valjda nisu platile porez ili obaveze prema radnicima a sto inace treba za tender...
Emir_V19
5,8k
15.3.2021.
Siguran sam da ćemo naći rješenje vrlo brzo", kazao je Novalić...Seljak se pisa po narodu
denijelmo
36k
15.3.2021.
Kakav cirkus!
slayer80
13k
15.3.2021.
pa kako ste ofirni mamu vam vasu ,kome stimate sad a?
fbUser1604848021
49k
15.3.2021.
Od ovog nema nista , rjesice te nesto valjda do jeseni , kako god vi dobijate , racunate sterije umrle osobe i trljate ruke penzijoni fond na dobitku .Kako vas vise nije sramota ,da vam pojedine zemlje djele sedaku u vakcinama , i pokazuju solidarnost prema narodu , kad ste vi im okrenuli ledza i pricate bajke .
Dokoljenko1234567890
14k
15.3.2021.
Malina opet dobila
AndjaTG
16k
15.3.2021.
Kako moze MGM tvrditi da ce dovesti vakcine za tri dana. Ne bi da u Rusiji stoje i cekaju samo na njih. Osim ako nemaju nekakve falsifikate vec negdje u nekoj garazi.
https://raport.ba/novi-fijasko-novalica-s-nabavkom-vakcina-ad-hoc-komisija-zavrsila-neslavno-u-toku-hitna-sjednica-vlade-fbih/
AndjaTG
16k
15.3.2021.
Ovo su preozbiljne stvari da se uvoze preko nekih novih Srebrnih Malina. To ne treba i ne smije raditi nitko osim uhodanih i registriranih veledrogerija, kakav crni MGM.
seadh
6k
15.3.2021.
AstraZenaca Kosta 1.78€
Johnson & Johnson 7.13€
Sanofi 7.56 €
Pfizer 12€ (zabranjuje se i EU)
CureVac 10€
Moderna 15.00 preporucujem jer je jedna doza samo
fbUser1594378914
21k
15.3.2021.
Krivicno da odgovaraju svi koji nisu radili ono sto su morali da rade...
Egle-begle papci
86k
15.3.2021.
gdje nestade Sebka sa naslovnice😆???
0
15.3.2021.
Ne šalji ponudu za astrazenecu pola evrope otkazalo
Pusti nas da na miru umremo i spasimo se muka i jada ...a docekaćemo vas na onom svijetu sa velikim loncem za kuhanje
nadiromerovic
467
15.3.2021.
KRMCI SVI SKUPA
fbUser1615646239
501
15.3.2021.
Nama nema druge nego,zatvori samo ostavi prodavnice za hranu i apoteke.
gooUserja
3,9k
15.3.2021.
krim tim
gooUser1588078161
1,9k
15.3.2021.
Samo vi cekajte sadaku, malo ce i turci pogurat polahko kako smo i navikli, kisika nema, stotine ljudi umrlo bas zbog sporosti sistema, niko nece za to odgovarat, a vi sa nasim parama savjetnice trosite po bjelosvjetskim hotelima i odmaralistima, sve je dobro samo jasi dok smo nasi.
Plastikaner
10k
15.3.2021.
i sta ako ne dostave?
gooUser1607796595
1,1k
15.3.2021.
Hapsiti govna odmah cuj odugovlaciti nake sate a ljudi umiru, nenormalo ponasanje drzave.
GandalfPrvi
31k
15.3.2021.
Najbolje sacekat uskrs, pa poslije praznika, polako
fbUser1594378914
21k
15.3.2021.
Kakve sad ponude... Tacno bi vas nabio na vakcinu
Licemjer5
47k
15.3.2021.
Ne mogu da vjerujem,da su Dali privatnom licu,dosad bi bile U Bosni.
gooUser1587025427
93k
15.3.2021.
Znaci opet štela ako bude samo jedna ponuda..
A bit će..
TriarchMezopotamija
67k
15.3.2021.
Ovi dok nabave vakcinu - kod nas ce pandemija uveliko i proci... Ne znam zasto je sad i nabavljaju?!?!?
dd2
4,6k
15.3.2021.
Kada se dogovore oko tala, onda ce biti vakcina a za sve gradjane ih nikada nece biti.
MyNameIsDzevad
19k
15.3.2021.
Fadile, ebem ti sve redom
sramotno
2k
15.3.2021.
Majk. vam lopovsku, ubijate narod vasim neradom i lopovlucima, ovo je rasulo od drzave, bruka i sramota! Spasavjate se dok mozete, nek cobani mogu dalje pljackati ovu drzavu i njihova se djeca bahatit po ulicama! Prvom prilikom pakovat kofere i preko granice, gade mi se nesposobnjakovici na vlasti!!!! 😡😡😡😡😡
gooUser1615834282
7,3k
15.3.2021.
Prvo dvije firme prošle kad niko se nije smio prijavit. Onda kad se vidjelo da postoji podrška javnosti onda ovaj direktor blokirao potpisati, sad ce ove dvije firme Kakanj i Krajinalijek izgurat i uvalit se druge firme iza kojih stoji određeni moćnici. To je suština nepotpisivanja od prije neki dan. Pratite ko će sad dobiti tender..
FadilGanci
3,2k
15.3.2021.
samo vi lagano ima vremena
L4
7,8k
15.3.2021.
Ajan i njegovi kapetani rade za begovsku kliku na teret raje!!
VinkoGof
18k
15.3.2021.
Za sve ostalo tu je Srebrena Malina.
gooUser1612707248
94
15.3.2021.
Svaka čast majstori,hvala vam što je ovoliko ljudi napustilo ovu zemlju,bilo da su otišli u njemačku ,umrli od korone zbog vaše neodgovornosti,itd...
Hvala vam, vi ste najbolji ljudi na svijetu! Moramo i slijedeće godine glasat za vas 👍
Voodoo People
16k
15.3.2021.
Srebrna Malina like this 😁
OA2
8,9k
15.3.2021.
cuj AD hoc... ma nema sta ispred svog su vremena