realno ovaj passat i golf IV su najbolja auta sto je svabo napravio, em mu nema smrti em povoljni za odrzavanje
Poslije toga nikad nije napravio ni približno dobar auto
Bšnj u ekstazi
Prikaži sve komentare (46)