appleUser1728034178
Spol
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
Banovan
Ne
Registrovan
04.10.2024.
Komentari
108
User Data
ID: 213224
Komentari korisnika
makar nesto! bravo
Kakav klizeći.. bravo!
Svaka čast ovo je baš komšijski dobar gest. Da li je iko pročitao članak "Zahvaljujemo se generalnom direktoru Telekoma Srbije Vladimiru Lučiću i toj kompaniji na ustupanju prava za prijenos ..."
super. eh ovdje snsd ne moze blokirati.
@gooUser1697482332 Nije oni misle da je FTV uspjela to nekako izganjati na bosansku čast
@PlaviPakket1977 ne bi me iznenadilo da ovo lično nije urgirao Vučić.
PRIKAŽI ODGOVORE (4)
briga ga, ovim klipom ce moci kupiti 10 ovakvih
realno ovaj passat i golf IV su najbolja auta sto je svabo napravio, em mu nema smrti em povoljni za odrzavanje
Poslije toga nikad nije napravio ni približno dobar auto
Bšnj u ekstazi
ja konto Tahirovic onda bi to bila dobra vijest
Tahirović je iznio utakmice protiv Austrije, Velsa i Italije. Solidan je Tahirović. Imao je par pehova, ali svi su. Njegova pozicija je posebno teška. Uz to igrao je svo vrijeme bez prestanka.
Tahirovic kako je izveo onaj penal protiv Italije sve sam mu halalio. Covjek prvi izaso pred DOnnarumu i opleo bez imalo oklijevanja.
e nek nije zvao Becir Omeragica koji je nas otpisao zbog njih, eh eto ti jaro
zdrav humor koji jasno pokazuje koliko ga cijene! svaka cast Schalke nadam se iskreno da vise necete ispadati iz lige jer vam je mjesto u samom vrhu gdje ste uvijek i bili
evo i devita doveli
Devito u novom Call of Duty-iju
pa sta je ovo pitam? uporedite anu mirjanu prije 20 godina i ovo sad, ovo je davno izgubilo smisao
Ana Mirjana je sada ljepša od ove.
Ana mirjana ce i za 40 godina biti ljepsa od ove.
izabrali su stelu
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
ovi ce jedva cekati da gube samo da joj vide ledja, sumnjam da ce imati autoritet
Siguran sam da će igrači letiti da igraju u taj klub.Nisu mogli gori potez povuci, bez hejta prema ženama.
Imat ce autorit ako ne bude unosila emocije u svlacionicu i obracala se fudbalerima kao da su to njena djeca ili dzaci ha ha ha
sta je sa Lasve i Nevic polja? uradjena i zjapi sad...
Nije ti to problem samo Autocesta FBIH, to je tipičan problem generalno. Radiš deonice neke priče kako znaš i umeš pod pritiskom da pokažeš rezultat i onda se gubi iz vida celina. Jedno je da li si napravio parče od 40 km što bi bilo dobro, a drugo je ako si napravio 8 parčića od 5 km preko nekih livada koji ne služe ničemu dok ne završiš preostalih 12 problematičnih parčića od po 5 km koje čine mostovi i tuneli.