Tvrdi da je snizio cijenu
1k
Za komentarisanje je potrebna prijava.
Prijavi se
NAPOMENA: Komentari su otvoreni za prijavljene korisnike i odražavaju stavove svojih autora. Vrijeđanje i govor mržnje ne objavljujemo, a za govor mržnje se odgovara i krivično. Prije pisanja pogledajte pravila komentarisanja.
fbUser3200413x56
1,5k
18.2.2019.
Sdaovci bi prodali babine nišane.
Mrzim_sda_pogan
2,2k
18.2.2019.
Govna odvratna. Državu su svakako prodali.
Emir333
0
18.2.2019.
Umij se budalo i procitaj tekst. Ko je narucio ovaj kiosk? Muzur ili Hubijar? Kakve veze sa postavljanjemm ovog Kioska ima SDA? Dinin papcic narucio kiosk, a ovaj morao po zakonu to zavrsiti.
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
harem1976
23k
18.2.2019.
Planirana javna nabavka od strane starog rukovodstva TZKS kaze jasno i decidno “ VISE POSTUPAKA” , mnozina, to ce reci vise objekata i info pultova u koje su ukljuceni i tvrdi objekti,lazljivi sda-ov smrdljivče. Presmijesni ste u svojim lazima! Ukupno je planirano 250 000,za kompletan projekat, sto naravno ne znaci da mora biti i potroseno. A pogotovu NE na jedan objekat,LAŽOVE.
dfasdf
7k
18.2.2019.
Šta JOŠ GA NISU UHAPSILI?
zašto ovaj tip još nije u hapsu???
Šta praznik u tužilaštvu, neradni dan šta li. Zašto je ovaj tip nije u pritvoru već?
Stalan
13k
18.2.2019.
Kiosk 6X4:
Čelična konstrukcija 50.000,00 (Realno 3.500,00)
Limarski radovi 50.000,00 (Realno 2.000,00)
Bravarski radovi 50.000,00 (Realno 5.000,00)
Instalacije 50.000,00 (Realno 1.500,00)
Projektna dokumentacija 50.000 (Realno 1.500,00)
Marš u PM govna jedna korumpirana... mi ginemo da platimo PDV do 10. u mjesecu, a vi govnari kradete našom mukom zarađen novac!
Hoću svoje pare nazad!!! Hocu da se ovom govnaru sve oduzme i da ga kakav hrmpalija zguzi u zatvoru!!!
tranzicija
3,8k
18.2.2019.
Znači da je tvoj predhodnik naručio heroin za 250 000 KM ti bi to potpisao i rekao OK oni su naručili???????????
manamana
29k
18.2.2019.
Eh, koliko je ovakvih i većih dilova prošlo bez znanja javnosti, niko to ne može ni pretpostaviti. Sad je nastupio momenat da moraju da se brane, da objašnjavaju, da prebacuju krivicu sa jednih na druge. Zamislite koja je to tegoba. Ostaje da vidimo da li će biti i zakonske odgovornosti ili će sve ostati na medijskom skandalu.
vokuvuw
4,2k
18.2.2019.
da se razumijemo za ovo "planirali" mozda i jesu planirali 250 000KM ali za recimo dvanaest kioska po 20 000KM pa poredati po gradu sto ima i logike , a vidi sta se lik dosjetio , hajmo jedan pa ukrasti 200 000KM, ne iznenadjuje mene SDA baraba vec policija i tuzilastvo sto ovo ne rjesava , da narod bar obajvesti da mso krivo informisani ili bilo sta ? zasto ne stite narodne pare a za to su placeni
vokuvuw
4,2k
18.2.2019.
ja mislim da su ovom gresniku poturili da potpise a da su ovdje mnogo vise ribe u igri ,jer vidis niko od drugih medija ne pise, policija i tuzilastvo ne reaguje .. ??
feferonx
16k
18.2.2019.
Kakvo tužilaštvo molim te?! Jesi vidio koga su izabrali nedavno da bude državni sudac? Dalidu Burzić, rospiju protiv koje se vodi postupak za prikrivanje i organiziranje ubistva! Kud ćeš dalje
aladin
17k
18.2.2019.
Hubijera odmah u upravni odbor SDA. provjereni kadar
kiklop7
6,4k
18.2.2019.
Neka me neko ispravi ali Plan javnih nabavki je samo to - Plan. Ko kaže da ga je morao kao takvog realizovati?! Plan se može mijenjati!
Druga stvar, odgovoran je onaj ko je proveo postupak javne nabavke (ne plan!), a to je u ovom konkretnom slučaju, čini se, Hubijar.
focak1
7,1k
18.2.2019.
Ovaj papak prije rata imao dvoje vile u štali a sada dvije vile u kantonu.
feferonx
16k
18.2.2019.
Ne odustati od ovoga! Odgovorne iza rešetaka! Dabogda vam usr*ni kiosk presudio!
zilog
12k
18.2.2019.
U 3,14cku materinu svi i ti Hubijar i onaj koji te doveo i onaj koji je doveo onoga sto je tebe doveo...
Ispade da bi zavrsio u zatvoru da nisi potrosio 250.000 KM.
Dobro sto hocete da jamite, ali nas nemojte praviti budalama...
willy22
131
18.2.2019.
vidi mozda su ljudi i planirali 250 000KM potrositi ali za kiosKE, recimo 12 kioska po 20 000KM koliko i vrijedi da ih raporede po gradu , ali ne VIDI STA SE LIK DOSJETIO JA CU JEDAN PA CU UKRASTI 200 000KM ! i pokusati svaliti na druge. NE ZNAM KAKO KATICA KAO MINISTAR UNUTRASNJIH POSLOVA NE REAGUJE , ZASTO TUZILASTVO NE REAGUJE, OVO SE DA IZVJESTACITI ZA 5H
willy22
131
18.2.2019.
A cim niko od SDA glasila nista ne pise izgleda je levat za druge ove pare izvukao, SDA sefove, njemu poturili da potpise a oni se kasnije tale, a on ce kako stvari stoje na robiju
cagibas
6,2k
18.2.2019.
uostalom . planirati i potpisati ugovor za izvodjenje na osnovu kojeg se vrsi naplata je sasvim nesto drugo, mene samo zanima kako organi gonjenja ne reaguju na ovo , jer ovo je OCIGLEDNO PISSANJE PO SIROTINJI OD JEDNOG NADOBUDNOG SDA KRETENA
odesa
3,8k
19.2.2019.
Ovim putem zelim Hubijare da te obavijestim da pojma nemam ko si , ali znam samo da si lopov i smeće sa svojom pričom i da sam nadleznodm drzavnom tuzilastvu kao gradjanin podnio krivičnu prijavu protiv tebe, firme koja ej gradila kiosk kao i komisije koja je odabrala najpovoljnijeg ponudjača.A ko je u budzetu bilo toliko ppara planirano za ovo. To nije značilo da se sve mora potrošiti po ma kojoj cijeni. Te priče sada ćes pričati ,nadam se nekom poštenom tuziocu.
Muckalica
29k
18.2.2019.
100% kockasta glava sa Drine
rikikiki
20k
18.2.2019.
selo Jabuka kod Gorazda
novi123
26k
18.2.2019.
Ako SIPA odradi svoje ovaj ide u zatvor.. toliko je providno da je smjesno.. gore od radeljasa
rikikiki
20k
18.2.2019.
idiote zuti je li Muzur nabavio sestosjed za 12 miliona koji vise ne radi nego radi,ko je potrosio 2,5 miliona na sanaciju skladista na zetri koja jos vise prokisnjavaju,ko je prodao tone zeljeza sa zetre bez tendera itd
dincic
10k
18.2.2019.
Ja ovom čovjeku pravo "vjerujem". Na faci mu se vidi da je čovjek od povjerenja SDA.
Lion7
33k
18.2.2019.
A plan javnih nabavku je “crveno slovo” 😂😂😂 on jadan nije htio ali je moral, pa plan se ne moze promijeniti😂😂😂 e eebo te otac!
SNGHTZGFRTD
49k
18.2.2019.
Hladno su ukrali 100.000 Eura. Ovakav kontejner kosta 5.000 Eura
Zgadili ste mi se
SNGHTZGFRTD
49k
18.2.2019.
https://www.hornbach.ch/data/shop/D04/001/780/491/424/926/DV_8_6816506_01_4c_DE_20180831194753.jpg
8879.00 CHF
willy22
131
18.2.2019.
jest glup, pa jesil ti potpisao ?JESI, jesil ti u to vrijeme bio odgovorno lice ? JESI ,jel bez tvoga potpisa moglo ovo ici u realizaciju ? NIJE, sto znaci da Zakon tebe poznaje i tereti , samo ne znam sto TUZILAC NE STITI NASE PARE !
Gro
23k
18.2.2019.
Za svako nocenje turisticka zajednica uzima 2KM po osobi u hotelu. Turizam nikad ne vidi marku, a raja na kraju dobije šupu za 250k KM.
odesa
3,8k
19.2.2019.
Poraz naše inteligencije sastoji se u tome da dozvolimo sebi da nas ovakvi imbecili i retardi prave budalama.
cagibas
6,2k
18.2.2019.
Midhat Hubijar bi trebao dobiti, kao SDA uzdanica i perijanica !
Ipak je gradu poklonio monumentalan kiosk od 250 000KM na i ono malo zelene povrsi.
cagibas
6,2k
18.2.2019.
Kandidati za Šestoaprilsku nagradu Grada Sarajeva
willy22
131
18.2.2019.
SAFF.BA
HAYAT.BA
SLOBODNA-BOSNA.BA
FAKTOR.BA
AVAZ.BA
Sva ta SDA glasila ni rijeci o ovome lopovluku nad narodom i otimacini od naroda, a Fortu su radi 700KM legalnih para pogidali danima!
Gori od lopova su samo licemjeri koji im drze ljestve. A TI LEVATU UZMI U OBZIR DA BEZ TVOGA POTPISA NIJE MOGLO DOCI DO REALIZACIJE PROJEKTA, S CIM SI AUTOMATSKI ODGOVORAN. Najgore sto si pare izvukao izgleda za druge a ti ces sad na robiju
willy22
131
18.2.2019.
Reufa Bajrovica radi sluzbenog iphona kojeg je vratio kada je zavrsio , danima drzali na naslovnim, e jesmo i mi Bosnjaci nema gore mrake gori smo i od Roma .
A ovo ko je ikada u zivotu nesto gradio zna da vrijedi oko 30 000KM
krelac
10k
18.2.2019.
Pa što si poštovao, ako je plan nabavki bio nerealan? Svi se prave ludi , a pored našeg sudstva koje to i aminiuje će pokrasti sve što se može klepiti. Čak i u odlasku sa mandata! Koji lopov majko moja, koja gnjida od čovjeka , faca mu smrdi. Kako bolan možeš izaći na ulicu pred narod koji kradeš? ...
ShariaaPolizei
2,3k
18.2.2019.
kiosk od par prozora i frtalj metala, čak i da se koristi najčvršći metal, ne može koštati 290 000 KM... to je van pameti. Međutim ,Hubijare reci ti nama koliko ti je Bajramović "vratio na ruke"
Aga Aganlija
30k
18.2.2019.
nije ovom jadi vratio ništa, al njegovom gazdi hosoniju je vratio 200.000 km, ovaj je dobio naslovnu na klix-u.
bosnia123
3,4k
18.2.2019.
BIO DIREKTOR ZOI-A PA TURISTICKE E STA CE DALJE A SVE OVE PREDHODNE FIRME JE UNISTIO I AFERE RAZNE GA PRATILE, ZAR NIJE VRIJEME DA SE OVAJ PAS U ZATVOR POSALJE.
renba
1,1k
18.2.2019.
legendo daje ovo imalo normalna zemlja ti bi izjavu davo i CZ
killerloop1
65k
18.2.2019.
Jao Hamo ,vid’ mu glave.
ParadoXX
17k
18.2.2019.
Zelim da invenstiram 500 000 KM u kiosk na sprat
SKGE
1,5k
18.2.2019.
Ako je usvojen plan nabavki to i dalje ne znaci da ugovorni organ mora obavezno provesti nabavku bas kao sto objavljena procijenjena vrijednost nabavke moze biti niza u odnosu na plan. Jedina svrha stalne promjene direktora je izbjegavanje odgovornosti svakog od njih. Tuzilastvo ce tesko dokazati bilo kakve nepravilnosti ma koliko one bile ocite.
ratomir
7,9k
18.2.2019.
Samo jedan prijateljski savjet za klix autore .
Kad ovako imate izjavu ili intervju sa nekom osobom obavezno napisati iz koje je stranke da raja zna kako da se deklariše prema istom. Haha
skijas33
19k
18.2.2019.
Mrš balijski kokošaru !
1tvrdakita
9,3k
18.2.2019.
Hohstapler!
I to VELIKI!
Hamoponovouredu
51k
18.2.2019.
Čujte ''drugovi i drugarice'' : ovo ne treba isključiti iz partije nego ''uhapsiti, prosesuirati, sankcionirati'' pa neka i dalje prave Info centre.
dfasdf
7k
18.2.2019.
U ZATVOR!
dfasdf
7k
18.2.2019.
Sta ovaj tip još radi na slobodi?
Cicibann
160k
18.2.2019.
I on STRUČNJAK nije vidio ništa sporno u cijeni 😉
tama33
29k
18.2.2019.
Duše drage, niko nije odgovoran. Sevap bi vas bilo s noge na nogu.. nanu vam u opanke ..
majklfinli
69k
18.2.2019.
Plan nabavki: planiram npr potrošiti 5 tona soli ove zime za posipanje. I sad bude npr čitavu zimu toplo...jel to znači da trebaš uzeti 5 tona soli i posoliti Miljacku??? Pa crni Hubijar...
nestvaran160647
36k
18.2.2019.
Povodom ove vijesti o ovolikom kriminalu oko deseterostruke cijene kioska, trebalo bi da se sazove vanredna sjednica glavnog odbora SDA jer bi trebalo da se zabrinu radi rejtinga stranke i odnosa preja javnosti, ali do sad se iz centrale stranke niko ne oglasava.
TheGuardian
370
18.2.2019.
Lopove žuti!
filozof07
131k
18.2.2019.
pa mozes zamislit koliko euroasfalt zavrce na asfaltu,koliko je telecom platio zgradu,koliko uniforme i oprema za policiju,ma taolet papir je kod nas tuba 100 maraka kad drzava placa privatnim firmama zato mi imamo ovoliko bogatasa na stetu drzave nama nema spasa sve dok su nacionalisticke stranke na vlasti one imaju zadatak da uniste bosnu
planinski.lav
12k
18.2.2019.
Taj plan si ti preokrenuo u svoju korist, kao odgovorna osoba si mogao predložiti da se isti promijeni i prilagodi realnim uslovima.
ponta60
85k
18.2.2019.
Hahaaa
Kako su ga IZLEVATILI !!!
Pa kada si saznao da tu NEŠTO NIJE u redu, ZAŠTO NISI PRIJAVIO !!!
vibrator
24k
18.2.2019.
Ovoga Hubijara kao da je Putin pravio.
DonQuiote007
6,4k
18.2.2019.
J...m ti pleme pokvareno!!! Djubre jedno!!!
Aga Aganlija
30k
18.2.2019.
Jel vam žao glasa sdoo stoko, na čehri mu piše L O P O V.🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑
dibbidus
23k
18.2.2019.
Najgori su ovi lupezi "po zakonu"