Komentari (64)
Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
FIFA i UEFA su mafijaške organizacije koje putem sudija kroje izgled fudbalskog svijeta. Na stranu sad to ko je oštećen, ko nije, ali da se u 21. vijeku još uvijek pitamo da li je bio penal ili nije, to ipak nije normalno. A zašto je tako? Pa moćnici hoće da imaju kontrolu, jer ako se smanji uticaj ljudskog faktora, ode moć iz ruku.
Da je video tehnologija tu, finale bi igrala druga 2 kluba. Kriminalna UEFA ne bi mogla nista namjestati i zato se protive VAR-u. Jednostavno postoje klubovi koji “moraju” biti u polufinalu kako god igrali. To je sramota za fudbal. UEFA i FIFA su privatne organizacije i nikada se isu ogladili zasto ne zele uvesti VAR tehnologiju.
Iskustvo me je naucilo da gdje god se vrte ogromni novci, tu postenja nema.
Suština Lige prvaka je da moraš imati sreću. (Sreća obično dolazi u formi ljudi koji nose žute kombinezone, opremljeni su pištaljkama i kartonima u dvije boje.) I Liverpool i Real su imali mnoooogo sreće, ne samo u polufinalu.
tacan prevod naslova,jos jedna nepravda
ne razumijem zašto se ne koristi video tehnologija u najvažnijem klupskom takmičenju na svijetu
Nije UEFI stalo da u završnom dijelu najelitnijeg takmičenja igra buranija poput Rome (u odnosu na Real ili Barcu). Samo su im bitne pare. Mislim da duboko u sebi svake godine mole da finale bude el clasico, a da mogu na to bi pristali da to bude svake sezone. FIFI s druge strane nedostaju pare, pa proširenjem grupa na prvenstvima planiraju dovesti još više reprezentacija i navijača.
FIFI nedostaju pare ??? Hahahahahahahahahahaahahahahahahaha HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHa hahahahaha
@pegazus Dobro, lapsus. Hoće još više nego što imaju.
Liverpool da je htio dao bi žabaraim još 5. Smiješne su ovo priče. U drugom poluvremenu Liverpool nije htio napadati uopce. Kao ni zadnjih 20 minuta prve utakmice.
Uvijek UEFA kriva :)
Za Romu se slazem. Za Juventus ne.
Ovom sto fura "ruka uz tijelo" se treba objasnit da to pravilo ne postoji vec ocjenjivanje sudije da li je bio prirodan ili neprirodan polozaj ruke kod igraca. U oba slucaja tj i za dosudjeni i nedosudjeni penal ruka je bila neprirodna a za nedosudjenj pogotovo jer je lopta isla u gol. Cist crveni i penal kao suza ali opet "ruka uz tijelo". Dodji sebi...
Vidio sam da je igrao rukom, pitamo sam Džeku na korneru i on kaže da nije vidio zato sam ostao tih. Bio sam upravu, ali nisam bio samo ja upravu nego i 60 hiljada navijača. Nije bilo sudiji jednostavno da vidi to - rekao je De Rossi Ni Dzeko koji je sutao nije vidio go, a sudija je morao da vidi??? I sudije su ljudi i oni nekad grijese. Liverpool je zakinut protiv Totenhama bas bio. Svakom se desi.
Drugi gol čist faul nad Džekom. Uz dva penala rezultat je trebao biti 6:1 za Romu. Doviđenja.
s tim da je manolas gurno igraca dzeki u bubrege.
@WhoIzYou E da su igraci Liverpoola sjedili i glesali utakmicu moglo je biti i 100:0. Ili da je Roma igrala protiv nekog seoskog tima, saberi se malo
AKO IKO MISLI DA JE ROMA ZASLUZILA FINALE VISE NEGO LIVERPOOL, JA BIH MU PREPORUCIO NEKOG PSIHOLOGA. LIVERPOOL JE VISE POKAZAO I ZASLUZENO SU U FINALU I TO JE REALNOST! Drag je i meni Dzeko, ali ne moze se na silu.
Teska srca reci, ali i Dzekin go je bilesi bio ofsajd
Ne smijes to napisat sad ce ti balije minuse bacat...
jeste. i kad je manolas srusio cini mi se firmina u kaznenom prostoru s obje ruke (u prvom poluvremenu), jednako penal, ko i sve ono sto romi nije sudjeno. malo su kasno dali golove, a primila dva super jeftina, tako da mislim da ovdje nije moglo bolje.
Ko god misli da je Roma zasluzila prolaz, ne znam sta je gledao u ove 2 utakmice. U prvoj utakmici pojeo ih je Liverpool, dao im 5 komada i opustio se pred kraj. Isto su se i sinoc opustili kad su vidjeli da ce proci i primili 2 gola. Jeste bio je penal kad je Arnold dirao loptu rukom, al onaj penal u 93. minuti nije realan ni sekunde, ruka je bila uz tijelo, sviran je najvise zbog toga jer onaj ranije nije i jer je 93. minuta. Liverpool je malo je reci zasluzio da se nadje u finalu.
@JasemDodu Liverpool ocajan a Roma nije uputila ni jedan sut prema njihovom golu u prvih 45 minuta. Uredu sinoc, al sta je sa prvom utakmicom???
@RazumaGlas Fudbal nije igra u kojoj postoji pravedno i nepravedno.