Komentari (79)
Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
Kontakta je bilo naravno, ali fudbal je igra gdje je kontakt i dozvoljen, i bilo ga je nedovoljno da bi se svirao penal, pogotovo u zadnjoj minuti. Takođe se vidi jasno da je Vazquez zelio penal, krenuo je da pada prije nego sto ga je ovaj i dotako.
@ante k ne bulazni nego lijepo pogledaj ima snimka iz svih uglova. Da hoće se ovako nešto svirat Špancima, samo da mi je to upamtiti.
@ante k S madridistom necu ni da se raspravljam, jer ste najnizi moguci nivo u fudbalu, ne znam sto se Realu ne da odmah trofej, svaki protivnik im redovno dobija crvene kartone, redovno im se penali sviraju, redovno ga daju iz ofsajda, i da ne zaboravim vaseg proizvodjaca gaca i parfema, koji se na terenu ponasa kao na modnoj pisti, i dzaba mu onakva gradja kad pada ko cackalica, i slavi nepostojeci penal kao da je osvojio svjetsko prvenstvo iako je ponizen usred madrida sa 1-3.
PRIKAŽI ODGOVORE (5)
Zato ce ih Bayern rasklopit' ko' kosilicu.
Do 93 minute.
Ako bog da. Samo protiv Španaca. Nema genocidnijeg naroda od njih kroz istoriju.
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
Ne znam kako se može toliko ukopavati kada se jasno iu svih uglova vidi da gura momka s obje ruke, pa ga uzjahao, pa udario nogom pod pazduh i u rebra, ne kontam kako to nije prekršaj, mislim da to svi vide samo je nekima krovo što je suđen u 93.oj minuti, ali penal je penal pa makar i u 1000.oj minuti, a Juventusu se sudili i u 98.oj pa džaba se narod žalio Jive slavio
Da je sudija imao namjeru da pomogne Realu ne bi čekao do 93 minute...učinio bi to ranije...šta da nije došlo do ovog kontakta kako bi to on pomogao Realu...inače penal čist a fudbalska pravila važe i u 1. i 93. minuti
... Možda je grubo ovo što sam rekao, ali kada uradite ono što smo mi uspjeli...Momcina zaboravio da se odigrala i prva utakmica, gdje je protivnicka ekipa takodje uradila isto i isti rezultat. Penal cist kao suza. Da ga sudija nije svirao, na vecim mukama bi bio. Ono sto ova konjina treba priznati, a nece sigurno, da je glavni krivac sto je Juve ispao. Mogao je i ne napraviti kontakt, tj. prekrsaj, pa nek Vaskez promasi ili Bufon odbrani, pa da se ide u produzetke, cisto i posteno!
Osim toga, lik ne zasluzuje da igra ovako bitnu utakmicu. Zato i lupa besmislice!
sto se pravdas ako nisi kriv
Noć prije se svirao penal protiv Barcelone,ja se prepao da neću osvanuti :/
dobro si ti proso moj momak, trebo si dobit crveni
Ovako navijacki jasno da je bio penal ali kada se objektivno pogleda cist penal ko suza :)
Đe si ti sudija nije smio svirati penal u 93.min? Pa ko ste vi jbt pa vam se ne smije svirati penal samo zato sto ste nadoknadili zaostatak?
čuj nije ga odgurnuo, a zaletio se ko sivonja i morao koristiti obadvije ruke na njegovim leđima da se zaustavi. Paša moj, naravno da ti nisi želio napraviti fault 15 sekundi prije produžetaka, ali si ga napravio i te priče o povratku juventusa i 93. minuti okači mačku o rep. faul je faul, na bilo kom dijelu terena, u bilo kojoj minuti i bilo kom scenariju utakmice.