kxuser6a353a139
Spol
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
Banovan
Ne
Registrovan
19.06.2026.
Komentari
45
User Data
ID: 244429
Komentari korisnika
Dzeko/Tabakovic isturen u napad, ofanzivni vezni: Mahmic, Alajbegovic, Bajraktarevic, odbrambeni vezni: Memic, Bašić, Hadziahmetovic, štoperi: Kolašinac, Dedić, Muharemović, golman: Vasilj. Idemo na Ameriku!
Super ekipa za primit 5 komada ni americki je trener nebi bolje sastavio kad bi ga pitali kakav bi sadtav pozelio da bosna ima
nama treba jedan psiholog da na svakoj pauzi za hidrataciju i na poluvremenu im kaže nešto i motiviše ih, jer nevjerovatno je koliko smo psihički nestabilni, čak i kad damo gol i kad vodimo mi smo nesigurni, kao da se bojimo pobijede, kao da nam je zabranjeno da dišemo punim plućima..
To ti je, prijatelju, tako među našim ljudima. Od malena te filuju ne raduj se, oplakat ćeš, polako, past ćeš, stani malo, smiri...sujevjerje, ma koliko se borili protiv njega je dio odrastanja svakog pojedinca ovdje i kad tada izađe, u momentu kad najviše sijaš, tebi je u glavi, ma šta ja bolan, nemam ja pojma.
inace sva odbrana nam je spora, od štopera do zadnjih veznih
hocel sada biti optuženi za seksizam? ipak su žene jednake muškarcima ili kako pojedine iz onih pokreta kažu da su žene još više jače od muškaraca i da muškarci ne trebaju ovoj planeti..lako vam je sad u civilizaciji kad je sve mirno nas prozivat, a kad zagusti onda nas samo tad trebate..
samo se ne smije prepast nasa reprezentacija, pritisak je veliki, cijeli svijet prica o njima, ne smiju se prepast, vidjeli smo sta strah ucini, prefrontalni korteks se gasi i zaboravljas i logiku i taktiku i sve, zato bez straha zmajevi, poletite sto vise u nebo jer gore i pripadate, plavo nebo, plavi zmajevi
jadan je onaj ko mora drugoga poniziti da bi sebe uzdigao..
ima i ona HELIKOPTER HELIKOPTER, ja bio na aerodromu u Turskoj i jedan kirgistanac meni prica kako zna za Bosnu preko one pjesme HELIKOPTER HELIKOPTER, cak su je i one Kardašianke po holivudu puštale
bingo mora da ukloni firmu flek security, najgora firma znaci, maltretiraju mušterije, vise puta sam svjedocio kako pridju musteriji i kazu sta je sta me gledas i kad se pozalis onda ti šef samo kaze ja ne mogu nista on je pod firmom flek a ne pod firmom bingo znaci katastrofa i sramota da za svoje pare moras jos kabadahije trpiti, a ako ti kojim slucajem krenes da uzvracas odma ti zovu policiju, i ispadnes ti kriv jer policija vise vjeruje firmi nego tebi
svjetski mediji, a ono svjetski tabloidi..
samo jos fali tor i jedan pas gonić