Dzeko/Tabakovic isturen u napad, ofanzivni vezni: Mahmic, Alajbegovic, Bajraktarevic, odbrambeni vezni: Memic, Bašić, Hadziahmetovic, štoperi: Kolašinac, Dedić, Muharemović, golman: Vasilj. Idemo na Ameriku!
Super ekipa za primit 5 komada ni americki je trener nebi bolje sastavio kad bi ga pitali kakav bi sadtav pozelio da bosna ima
Prikaži sve komentare (80)