nama treba jedan psiholog da na svakoj pauzi za hidrataciju i na poluvremenu im kaže nešto i motiviše ih, jer nevjerovatno je koliko smo psihički nestabilni, čak i kad damo gol i kad vodimo mi smo nesigurni, kao da se bojimo pobijede, kao da nam je zabranjeno da dišemo punim plućima..
To ti je, prijatelju, tako među našim ljudima. Od malena te filuju ne raduj se, oplakat ćeš, polako, past ćeš, stani malo, smiri...sujevjerje, ma koliko se borili protiv njega je dio odrastanja svakog pojedinca ovdje i kad tada izađe, u momentu kad najviše sijaš, tebi je u glavi, ma šta ja bolan, nemam ja pojma.
Prikaži sve komentare (79)