hocel sada biti optuženi za seksizam? ipak su žene jednake muškarcima ili kako pojedine iz onih pokreta kažu da su žene još više jače od muškaraca i da muškarci ne trebaju ovoj planeti..lako vam je sad u civilizaciji kad je sve mirno nas prozivat, a kad zagusti onda nas samo tad trebate..
Prikaži sve komentare (22)