KulinBanovan2
Spol
Ženski
Boja avatara
D33D3D
Banovan
Ne
Registrovan
20.06.2026.
Komentari
57
User Data
ID: 244454
Komentari korisnika
Kontraverzno je jedino to što su ikako pušteni u državu bez ikakvih dokumenata. I boje vas ai, čuj komentar nije objavljen jer implicira da su moguće opasni.
Čovjek je nešto napravio u životu, napravio firmu, zaposlio ljude i ostat će zapamćen. A šta ćeš ti ponijeti?
Jesu ti isprali mozak,nije zaposljavao ljude zbog njih samih vec zato sto njemu treba radna snaga.Kako ces imati firmu ako nemas radnike
Haha to je ta pobjeda Irana i uspjeli sporazum, odrekli se nuklearke i odmrznuli milijarde dolara, ali u američkoj soji i žitu. A Amerika će da uzme gotov keš i uranijum. Rekao sam ja, do kraja Trumpovog mandata Iran će imati McDonald's u Teheranu i zelenu Coca-Colu na perzijskom. A možda padne i prva gej parada u Teheranu ako kasnije dođu demokrati na vlast.
Iran pobijedio bolan, dobio sve Amerika ništa, izgubila, ćao zdravo, ma koliko ti se to ne dopadalo
Samo u western filmovima je pobjeda jasna. Coca Colu ne pijemo, Mc Dinslds ne jedemo. A parada ce biti u Bg i Zg gdje je i rođena.
Jesi naporan covjece, četiri mjeseca istu priču vrtis, kako ti ne dosadi! A poraz Amerike je EPSKIH RAZMJERA, ovaj poraz je Gijetnam + Afganistan puta 2. Samo prati kako će se dalje razvijati.
Dječko, Iran ima svoje stručnjake da naprave onu bombonicu a ne mogu otkriti GMO? Nemoj se ti sikirati. Pametan je sve sagledao od COVIDA, preko Ukrajine, Gaze, Venecuele, Irana....kako to da je Koreja zaboravljena?
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
Ide ta trodnevna specijalna operacija ali u rikvercu
Trodnevna operacija je po Pentagonu. Rusi nikada nius spomenuli 3 dana. Malo manje slusaj BBC i CNN, i ove tvoje placene clanke ovde. nego, kad ce kupanac na Krimu?
Elem, što će reć da uglavnom ima lik para. Svejedno mu, koja milijarda gore dole, više manje. Ne brine se kako će izgurati od prvog do prvog u mjesecu.
Nek pogleda snimke nizozemskih ili norveških navijača, pa da vidi šta je pravo navijanje.
kme
Nigdje veze, lik je očito prvi put na stadionu. Četvero iza njega mašu zastavom i to je njemu ''Amazing!'' Kao mjerodavno što on nije nikad doživio, a čovjek ni ne prati fudbal. Tipične pretjerane reakcije tiktokera wowww vidi mene šta uživam wooow amazing!
Nek pogleda snimke nizozemskih ili norveških navijača, pa da vidi šta je pravo navijanje.
..k..m..e..
Jaooooo što podstanari ppjeneeee
ahahaha zappjennili podd$tanari
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
Samo ću reći: arrrr!
Samo cu reci: nece na racunar do 2028 i mozda bude imao jak DMR
Ja preuzeo gta v na epic games kad je bila džaba za vrijeme korone.
A ne postoji čak ni pomisao i nije palo na pamet nikome da se npr poštom pošalju na kućnu adresu kao u drugim normalnim zemljama ili ostavi u poštanskom pretincu? Baš eto neko iz Australije ili USA ako je predao prije puta i hoće da ima nove dokumente kad se vrati, maksuz treba doći u BiH samo da bi preuzeo ličnu ili vozačku.
Ne znam.Vi ste duzni o tome voditi racuna.
Realno, osoba koja zivi vani i ne dobije te dokumente u stranim zemljama, ima samo pasos ali ne moze biti lazno prijavljena na toj adresi, zar ne?