A ne postoji čak ni pomisao i nije palo na pamet nikome da se npr poštom pošalju na kućnu adresu kao u drugim normalnim zemljama ili ostavi u poštanskom pretincu? Baš eto neko iz Australije ili USA ako je predao prije puta i hoće da ima nove dokumente kad se vrati, maksuz treba doći u BiH samo da bi preuzeo ličnu ili vozačku.
Ne znam.Vi ste duzni o tome voditi racuna.
Realno, osoba koja zivi vani i ne dobije te dokumente u stranim zemljama, ima samo pasos ali ne moze biti lazno prijavljena na toj adresi, zar ne?
Prikaži sve komentare (64)