g10958892932884
Spol
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
Banovan
Ne
Registrovan
26.03.2026.
Komentari
59
User Data
ID: 238806
Komentari korisnika
Citam komentare i ne znam dokad cemo opravdavati sve negativno mladim godinama?Punoljetni su vec cetiri godine.Nisu djeca da ne znaju da divljanjem mogu ugroziti i svoj i tuđi zivot.Sinoc su vozili kao muhe bez glave.Mogao je i pjesak poginuti.
Cim je na neurohirurgiji, stanje je lose.Da li je bilo vrijedno ugrozavanja zivota.
Ne, naravno da nije. Ali, jedan ima 21 a drugi 22 godine - punoljetni ali jos pameti nisu dosli. "Idealno" doba za ovakve nepodopštine i posljedice. Tuga.
Sinoc cekam na pjesackom na D.Malti sam vidjela da nema na koji nacin se ne vjesaju na auto koji juri.Dvoje na haubi automobila, jedan na krovu, pa onda mala djeca koja sjede na vratima.Sjecam se da sam u sebi pomislila kako ce neko pasti.Kad sam dosla kuci procitam vijest.
Gdje ste sad vi koji ste prizeljkivali ostavku ovog covjeka?
Dok god gura Tahirovica koji ima dvije lijeve necemo daleko. Da daje djeci korektnu minutazu i da ne gura svog miljenika koji nije za repke A mu ne bi rekao
Ne sumnjam da ce i onda Barbarez biti kriv jer zaboga nismo pobjedili na SP.
Ma i da pobijedi miševi čekaju da kritikuju, jer gdje ćeš priznati da si pogriješio ili da je Barbarez dobro nešta uradio
Nema veze. Sigurno se može više. Treba bolje poredati. Još agresivnije.
Ne znam.Vi ste duzni o tome voditi racuna.
To sto ste nesto platili ne znaci da su oni duzni cuvati vase stvari vjecno.
Ne kontam logiku.Platis nesto i ne dolazis mjesecima da preuzmes.Niko nije toliko zauzet.Normalno da niko nece vjecno cuvati nepreuzete dokumente.
Jok, eto nece izabrati da prvi pucaju
Zivim blizu i koliko znam ovo radi vec par mjeseci.