Kakav bilioner sve dionice i neke virtuelne valute, koje padnu 10-20% preko noći. Kakvo je to bogatstvo !?
Elem, što će reć da uglavnom ima lik para. Svejedno mu, koja milijarda gore dole, više manje. Ne brine se kako će izgurati od prvog do prvog u mjesecu.
Nijedan milijarder nema ni milion na banci. Pare su proklete. Ne vole ih ni milijarderi. Danas imas, sutra nemas. Sve u masinama i obrtima drze
PRIKAŽI ODGOVORE (4)
Prikaži sve komentare (58)