Misticnikupus001
Spol
Ženski
Boja avatara
9A9A9A
Banovan
Ne
Registrovan
25.04.2026.
Komentari
782
User Data
ID: 240193
Komentari korisnika
Nema vise ono kako drugi dogurase tako daleko, a mi nikako... Evo i nas sad medju elitom Elhamdulillah!
Posto vjerovatno idemo na SAD u San Francisko. Za one koji ne znaju. To je jedan od najmultieticnijih gradova na planeti. Imaju onih Kineza, Japanaca skoro kao i Amerikanaca, a tu su naravno i Afroamerikanci...
Šta je sa Koreancima i Filipincima? Tanko?
Aaaaaaa, ponistile im sudije gol...
0:2 vodiiiii Zilbra ljudiiiiii!
Aaaaaaa, ponistile im sudije gol...
DrTroll - Ako Brazil pobjedi, mi definitivno idemo dalje!
U sustini. Zaboravili smo da ce protiv SADa ili Njemacke definitivno moci igrati Tabakovic, a i Muharemovic i Dedic vjerovatno. Kako god to zavrsilo, hvala im. Ali, idemo i tamo dati sve od sebe!
Tooooo kume! Hvala na mustuluku!
Ali, ljudi. Vidite ovo. Kao da ovo godi u ovom momentu Mahmicu da udje pred kraj I prelomi utakmicu. Nije sve u bukvalnosti tj. da se odmah od pocetka ide sa svim mogucim najjacim adutima. Nekad je dobar I BUM pred sami kraj!
Jest,u pravu si.Pa ga uveo Barba 2 minute pred kraj protiv Svicarske,kad dmo imali vec 4 komada u mrezi.Dobra ti je ta taktika pravo.Momak je dvaput pokazao Barbarezu da mora biti startni.
ja mislim da ti imaš bar tri Uefa licence, i da je ovaj imao ptelu pa tvoja prijava nije prošla za selektora?
Vi Amerikanci ste sljedeci na redu ( u fudbalu naravno ) nakon Katara! xD
Koliko samo tuge smo dozivjeli protiv Francuske 2011., pa Nigerije 2014., pa onda oni megapadovi 2023. Ali, evo docekasmo i mi hvala Bogu. Drago mi je najvise zbog ovih mladih momaka. Ovo je njima prvo iskustvo na ovom nivou. Ali, drago mi je I zbog nas jer smo imali sabura. Bilo je mnogo i igara zivaca. Ovo je nasa noc!