U sustini. Zaboravili smo da ce protiv SADa ili Njemacke definitivno moci igrati Tabakovic, a i Muharemovic i Dedic vjerovatno. Kako god to zavrsilo, hvala im. Ali, idemo i tamo dati sve od sebe!
Prikaži sve komentare (14)