Ali, ljudi. Vidite ovo. Kao da ovo godi u ovom momentu Mahmicu da udje pred kraj I prelomi utakmicu. Nije sve u bukvalnosti tj. da se odmah od pocetka ide sa svim mogucim najjacim adutima. Nekad je dobar I BUM pred sami kraj!
Jest,u pravu si.Pa ga uveo Barba 2 minute pred kraj protiv Svicarske,kad dmo imali vec 4 komada u mrezi.Dobra ti je ta taktika pravo.Momak je dvaput pokazao Barbarezu da mora biti startni.