Posto vjerovatno idemo na SAD u San Francisko. Za one koji ne znaju. To je jedan od najmultieticnijih gradova na planeti. Imaju onih Kineza, Japanaca skoro kao i Amerikanaca, a tu su naravno i Afroamerikanci...
Šta je sa Koreancima i Filipincima? Tanko?
Prikaži sve komentare (16)