Zato jedemo povrce iz hemijske industrije,jel poljoprivrednik je ponizen da dalje nemozeBitno ne da vile i kuce nicu kao pecurkeSjedite u parkamentima nista neradite 4 godine mandata i u dzep 200-300 hiljada maruna u dzepic
Prikaži sve komentare (65)