Strasno! Prestrasno!
Bilo je toga u svakom vremenu, samo mislim da je ova SNS klasa poprilično ekstremna: baš nema nikakvog utemeljenja u bilo čemu, a pogubili su se u novcu i nerealnim visinama. Slabo razlikuju decu, ribice u akvarijumu, slonove i bakterije.
Jedan stariji lik mi je davno rekao: "Nemoj nikada ništa u životu da radiš što bi moglo da te blokira ili udalji od toga da staviš ruke u džepove i prošetaš delovima grada u kojima si rođen i prvi put ljubio i J i tukao i bio prebijen. To je jako važno mada ne izgleda tako."
Prikaži sve komentare (46)