Wao. Taman kad mislis da ne moze gluplji prijedlog, kad ono, Zerina! A koliko dana bi trebao da traje taj dopust? Jer nekome traje 4 a nekome 10dana! Sta je onda ostalo? Za sta platu i jel treba da bude istao kao muskarcima koji rade cijeli mjesec?
Mislim, razumijem ja to stanje, ali onda se vracamo na to da je najbolje da ostanete u kuci i da brinete o porodici, odgoju djece i tako. Mozete prileci kad god zelite, i tako..
Prikaži sve komentare (163)