Komentari (12)
Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
pa čovjek je upravu da je zbog rekorda igrao bi u kupu, zabio bi na brzinu 2 gola i srušio bi ga
muahaaha ima im ko i reći kada god realu rezultat nije po volji samo se bacaju kako bi im sudija pomogao njesra od kluba
Ne sramoti časno ime našeg grada, koji je uzgred grad-pobratim sa slobodarskom Barselonom, \'\'emire hodža\', papkaru sa Sokoca
mnogi su probali srusiti moj rekord pa su se usrali
ma znam tito, ali onda ga posaljes od pocetka, gdje prethodno ima kvalitetno zagrijavanje 30-40 minuta i samim tim smanjujes opasnost od povrede. a ovako se on zagrijava 5 minuta i odma u igru i normalno da nezagrijan se povrijedi. sreca pa nije nista strasno
prvo se on nije sam sapleo, niti je zagrijavanje u pitanju. Njemu je golman, tijelom pritisnuo nogu i time napravio povredu
Bas tako da je radi golova stavio BiH ga Jos protiv alavesa,i dr utakmicu u spanjolskom kupu,a ovi balavci StO kenjaju oni i Neznaju sta je fudbal,budite objektivni i sve je onda ok
nije moj K nemoj da si smijesan.
Koji glumac tipicno za igrace Barse valjaju se iznesu ih kontas noga im odpada ad ono mala ogrebotina.... Ronaldu su polomili arkadu i onako corav je zabio golcinu i igrao.... !!
šta se imaš pravdati.u pravu si potpuno.na kraju krajeva publika ne dolazi na stadione da gleda one koljače poput ovih iz benfice.publika dolazi da gleda majstore na djelu.onom sinoćnjem sudiji treba zabraniti da vodi utakmice LP ubuduće, neka sudi u prvoj ligi RS: