62

Potencijalni reprezentativac BiH blista u Bundesligi: Huseinbašić ponovo strijelac za Köln

D. P.
Novi gol Huseinbašića (Foto: Twitter)
Talentovani bosanskohercegovački nogometaš Denis Huseinbašić blista na startu bundesligaškog života. Treću utakmicu zaredom upisao je napadački učinak pogodivši u pobjedi Kölna nad Augsburgom rezultatom 3:2.

Vezni nogometaš (21) odigrao je četiri utakmice nakon dolaska u Bundesligu. U pretprošlom kolu je upisao asistenciju, u prošlom prvijenac u Bunesligi, a danas je nastavio seriju još jednim golom kojim je omogućio pobjedu svog tima.

Gosti su vodili rezultatom 0:1 na poluvremenu, a onda brz preokret. Huseinbašić pogađa za 2:1 u 61. minuti. Iz okreta se odlično snašao i pogodio za vodstvo.