1
0
1
Eden Hazard
Nogometaš Chelseaja Eden Hazard optužio je svoje saigrače da su se prepali Manchester Cityja koji ih je proteklog vikenda porazio u polufinalu FA Cupa rezultatom 2:1 i plasirao se u finale tog takmičenja.
Belgijski veznjak je nakon utakmice kazao da su se Chelseajevi igrači prepali igrača Cityja, što se osjetilo posebno u prvom poluvremenu.

"Pokazali smo previše respekta prema njima i platili cijenu za to. Loše smo počeli utakmicu i to nam se obilo o glavu", rekao je Hazard, prenosi The Sun.

On je dodao kako su u drugom poluvremenu Plavci zaigrali bolje, ali je to bilo nedovoljno da pobijede suparnika kakav je City.

"Imali smo šanse i vjerovali smo da možemo nešto napraviti, ali je njihov golman bio sjajan", zaključio je Hazard.