1

Hazard optužio saigrače da su se prepali Cityja

Eden Hazard
Eden Hazard
Nogometaš Chelseaja Eden Hazard optužio je svoje saigrače da su se prepali Manchester Cityja koji ih je proteklog vikenda porazio u polufinalu FA Cupa rezultatom 2:1 i plasirao se u finale tog takmičenja.

Belgijski veznjak je nakon utakmice kazao da su se Chelseajevi igrači prepali igrača Cityja, što se osjetilo posebno u prvom poluvremenu.

"Pokazali smo previše respekta prema njima i platili cijenu za to. Loše smo počeli utakmicu i to nam se obilo o glavu", rekao je Hazard, prenosi The Sun.

On je dodao kako su u drugom poluvremenu Plavci zaigrali bolje, ali je to bilo nedovoljno da pobijede suparnika kakav je City.

"Imali smo šanse i vjerovali smo da možemo nešto napraviti, ali je njihov golman bio sjajan", zaključio je Hazard.