Ovo je posljednji put da sam gledao reprezentaciju BIH. dosta mi je živciranja pred TV ekranom zbog dobro plaćenih profesionalaca, koji trebaju 10 šansi da bi jedanput uputili loptu u okvir gola širine 7 metara. tako može pucati svako dijete koje igra loptu na ulici, ali ne i plaćeni profesionalci. I dosta mi je profesionalaca koji sami sebi zabijaju govole u posljednjih 5 minuta igre i upropaste sve dobro što se uradi za 85 minuta igre, profesionalaca koji prave takve gluposti i u odlučujućoj utakmici naprave penal , pa drugi odu na Europska i svjetska prvenstva, a mi ostanemo na suhom. Hvala, ali ubuduće bez mene. Neka se nauče pameti, počnu igrati cijelu utakmicu do sudijskog zvižduka i ono najvažnije : neka pobjeđuju, jer se samo to piše ! znate li kako bi odjeknulo u svijetu da smo igrali 1:1 protiv Brazila ? Kao bomba ! Ovako, nikom ništa zbog nekakvih Papaca, Spahića, Misimovića, Džeka ( koga volim ko nekog svoga)...Sad mi je stvarno dosta !