Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
Ocekujem od tebe evropsko zlato i olimpijsku medalju-NISTA MANJE :)
pao fejzbuk u pm Sorry, something went wrong. We're working on it and we'll get it fixed as soon as we can. Go Back Facebook © 2015 · Help Center
Budimo realni, na svakom takmičenju mora neko osvojiti medalje. I samo zato što je Tuka prvi put osvojio nešto pod našom zastavom, što to nama nešto znači, nije odmah promijenilo činjenicu da se svijet ne okreće oko nas.
rezultatma i svojom skromnostu je pokazao da je najbolji
Podsjetimo, naš predstavnik na Olimpijskim igrama u Pekingu osvojio je bronzanu medalju sa vremenom 1:46,30, a nositelj je rezultata na 800 metara u 2015. godini 1:42,51, što je ujedno i državni rekord. Da nije mozda rijec o svjetskom prvenstvu u Pekingu ? cccc
Postovana redakcijo , molim vas da ispravite i ovaj pogresan podatak ! dok je sa oko 5.500 glasova drugu poziciju zauzeo atletičar iz Velike Britanije Mo Farah, koji je na Olimpijskim igrama u Pekingu osvojio zlatne medalje u trkama na 5.000 i 10.000 metara
panika fb pao
ovo samo govori da smo pacenicki narod kojem se zivot vrti oko facebook-a. ocito reprezentativne institucije ne zanima sto se cijela Bosna sjatila na fejsbuk da glasa. i da, to ato nama znaci sto je neko nas konacno nesto osvojio u svijetu, jedna medalja ga ne moze ciniti atleticarom godine (mozda jedino u BiH)