Komentari (46)
Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
Ma nebitno za koga ko navija, ali se nikad ne svira kraj pri ovom rezultatu u ovakvoj situaciji gdje igrač je blizu 16 metara i hoće da centrira...pa nije ovo FIFA. Uzasna odluka sudije.
Slazem se! Ali je i uzasno da se sudijske naknade sada rade po 6, 7 ili 9min. A pogotovo da se produzi 7min, a igra jos 9min... Apsurd! Fudbal je postao sr*nje!
Ništa sporno u ovoj odluci, lopta je izbačena iz 16m, igrač Reala "bježi" od gola i kad je sudija svirao kraj igrač Reala je bio leđima okrenut golu i trčao prema out liniji.
Ovaj smrad od sudije je prije vara svitao tri penala protiv Reala na jednoj utakmici. Nije Ueafalona dzaba plaćala sudije 20 godina.
3 penala je svirao za vrijeme VAR-a. A Ovaj sudac je poznat vec dugi niz godina po odlukama u korist Reala... Sjeti se samo onog penala na Arauju koji nije svirao Barci protiv Reala ove sezone. i tada je svirao kraj poluvremena da se VAR ne gleda. Davao crvene Messiju, Neymaru, Suarezu, Lewandowskom... Nece taj ostetiti Real... Nikada... Kao nijedan drugi. Real i ne mora plaćati sudije. Pomažu im i bez toga. Od kako klub postoji.
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Poslije kornera Valencijin igrač udara loptu van i tad počinje novi napad i sudija svira kraj. Tad pola igrača staje jer je kraj utakmice. Ništa sporno. To što njima treba gol i što su navikli da sudija ne svira kraj dok ne pobjedi Real to je druga priča.
Čak 130 sekundi gledao se VAR a ovaj minutu ranije svirao kraj. rimuje se
lopta ide u gol u zraku lopta ide u gol ovaj svira kraj lopta u zraku ide u gol ovaj svira kraj
Ovo je neviđeno, ovakvo očigledno uzimanje pobjede je više od skandala. Čak su igrači Valensije počeli da lupaju rukama od zemlju jer su vidjeli gol, gol koji je nekim čudom poništen. Ovo nisam vidio nikad i nigdje, a nagledao sam su utakmica, smiješnih odluka, ovo je vrhunac gluposti.
Real nije ti ovo Kosarka..
Neko pokrao Real? Nije zar već prvi april 🤣
Sudija u pravu..pojma vi nemate...jedino što je trebao imati pištaljku spremnu i sekundu prije centaršuta svirati kraj...
Sudija je u pravu ...
Bravo Sudija 👍
Da je real vodio 3:0 u 99-oj minuti ne biste sudiji nista prigovorili sto je prekinuo napad.
E jesi pametan, jesi fakultet neki zavrsio????
Da ste tako požrtvovani i strastveni u životima svojim kao što ste u raspravama bez kraja, možda bi se u životu nešto i postiglo, ne bi se živjelo od materine plate, nanine penzije ili očeve firme iz koje se eksploatišu radnici da bi vi odigrali tiket, vozili Audija i svađali se u ime nekih milionera.
... Još da manje komentarišemo na klixu
Svirao je kraj kad je primio loptu onaj igrac koji je poslije uputio centarsut..Kakva kradja.Vec je bila istekla sudijska nadoknada za 2 minuta.Ljudi ili dobro ne vide ili ne zele da vide.
U 91 oj minuti svirao je penal za Valenciju pa poništio nakon vara, na tu situaciju potrošeno je 3 minuta zato je pustio duže nadoknadu !
Eh nek mozemo reci da ovog ni kod nas nema. Lopta u zraku prema petercu on svira kraj.
Sudija svira kraj prije centaršuta jer je vrijeme isteklo a započeli su novi napad.
Sudija je počeo svirati kraj prije centaršuta. Isto ovako je svirao kraj poluvremena kada su igraci Valencie bili pred golom Reala. Nema lik uopšte osjećaj za igru
U šta gledaš ti lik stavlja pištaljku hoda 2m diaz ubacuje on odmah svira.
ChrisRone, u šta ti gledaš? "Vidio sam tu situaciju jasno i vidio sam da je sudija Gil Manzano svirao kraj prije nego li je Brahim Diaz centrirao. Također, dao je Real Madridu da igraju u prvom dijelu sve dok nisu postigli gol. Sudija je tako odlučio i nema se ništa više za reći", kazao je trener Valencije Rubern Baraja nakon utakmice.