Komentari (300)
Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
Čestitam komšijama na drugom poluvremenu. Tako se igra, a ne ko kakve curice, niste centra prešli u prvom,usrali ste se. Ovi belgijanci nisu nikakav bauk. Odigrajte muški i prolazite 100%. Što se tiče ovog stručnjaka HRGOTA što komentariše. Neće pitari muda izjesti, mi nismo zavidne kurve ko neki. Normalna gradska raja je uvijek slavila uspjehe oba kluba tako da se jedino takvi ko ti mogu izjesti zbog komšijskog uspjeha. Sretno ovim momcima u revanšu!!! MOSA RAJVOSA
svaka cast na komentaru
Svaka cast prijatelju to su nasi klubovi zeljo je u drugom poluvremenu pokazao muda
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Vala, veliko hvala Zeljo i Zeljina djeco.....uz vas su Tuzlaci i Lukavcani
Zelji su sada Manijaci najpotrebniji, SVI NA KOSEVO. Samo ce nam Pasukan svima faliti.
Nema seljo snage za dva poluvremena Evropske lige! Da utakmica traje dva puta po 20 minuta možda su mogli nešto! Još sami sebi dali go, ali od tri gola na tekmi seljo dao dva pa dobri ste :P
Ne navijam ni za jedan klub uopste,ali ako zeljo bude igro kao u drugom poluvremenu sinoc,mogu proci standard definitivno....
Ljudi moji, sinoc ludnica kod mene. Prvo da kazem, ja sam iz familije Hordasa. Nisam toliko zagrizen k'o stari i amidze mi (svojevremeno ne samo da su isli na SVE utakmice Sarajeva nego su isli i na treninge :O ) Tako, skupilo se nas sest bordo navijaca (stari, 2 amidze, rodjaci i ja) i ludnica :D Vristimo, deremo se, navijamo za Zelju k'o najveci Manijaci, psujemo Belgijancima, skacemo na svaki pokusaj Plavih... U neka doba dodje komsija. Kaze, dos'o da vidi je li sve u redu jer se deremo, galamimo, a zna da ne moze biti zbog utakmice jer smo Hordasi. Mi ga ugostimo, njega Plavoga, pa skupa odgledamo do kraja. Navijam za Sarajevo ali kad jedan BiH tim igra u Evropi, naravno da cu navijati jer je moj, MOJ!!! Bravo Plavi i jedva cekam Kosevo!
Mislim da mi je ovo prvi put da gledam neku utakmicu na Face-u... Prikazuju li oni ikada usporene snimke golova?
Čemu minusi? Pitam jer me zanima.
Rekao je onaj komentator, da nije do njih, nego do onih koji snimaju utakmicu, oni ne pustaju reprize sansi i golova... Nasi ovi to moraju prvo snimit, pa ubacit onda, tj. oni u reziji Face-a.
Cilj je bio trece mjesto ,zavrsismo drugi do zadnjek kola u igri za prvo.....Evropa cilj proci jedno kolo ,evo rezultatski u egalu za pley off,sanse postoje al uspjeh vec ostvaren rezultat za puno kosevo,u eliminacijskom sistemu takmicenja svaki klub pa i oni najbolji potpisali bi gostujuci poraz od 2-1 jer si u egalu pa ako hoces dalje dokazi da si bolji sa podrskom navijaca....Vec finansijski itekako profitirali za solidne plate i stabilnost kluba kako bi se zadrzao tim u stvaranju ,a najvisa vrjednost svega Memija ,Sadikovici,Beganovic ,Hadziahmetovic itd steta sto se nisu poklopile stvari da u ovom timu igraju Hodzic i Gojak...dobar rad i logika koju godinama gaji Ajax sa ciljem da organizacijski dobacimo ko Maribor ,kad moze Maribor sto ne bi i Zeljo.......
pustite prepucavanja nego iduce sedmice napuniti kosevo i napraviti atmosferu da zeljo prodje dalje SVI NA KOSEVO!!!!
Čim pokažeš zube i zaigraš muški oni se pretvore u Standard Šipad. Odoviću kapa dole.
Da je Željo ispočetka igrao kao u 2 poluvremenu mogao je razvalit ove futavce. Nije naša liga slaba, slabi nam treneri koji potcjenjuju vlastitu ekipu i postave kukavičku igru.
Svaka cast momcoma za drugo poluvrijeme i za sve ove sezone u Evropi. Prvo poluvrijeme klasicni strah, pretjerani respekt i zo ne zbog Standarda vec vise zbog toga sto je trece pretkolo. Sad svi na Kosevo, ovi se mogu izbaciti.
NAMJESTENA TEKMA 100 POSTO!
Kitari na aparatima.
ma odović car,kokot je malo srao treba ga malo ohladiti,probati sa stokićem,blagojević i bajić griješili al sve je ok
pa kad zabiju taj gol na kosevu .... to se nemoze zamisliti to treba sozivjeti... zato zna se SVI NA KOSEVOO