Premijer liga BiH
0

Olimpic u Banjoj Luci poražen minimalnim rezultatom

(Foto: G. Kec/Klix.ba)
Posljednji susret 22. kola Premijer lige BiH odigran je večeras u Banjoj Luci. Borac je savladao Olimpic minimalnim rezultatom 1:0.

TabelaUtakmica je počela minutom šutnje za Iliju Miljuša, nekadašnjeg igrača i trenera Borca, koji je sinoć preminuo u 74. godini.

Ozbiljniju priliku bilježimo u 33. minuti susreta kada je Olimpic preko Muharemovića mogao doći vodstvo, ali Antolović je odbio udarac. Dvije minute kasnije pokušava Durak, ali odbrana Borca uspijeva blokirati njegov udarac.

Na početku drugog poluvremena Borac dolazi u vodstvo preko Kneževića. Igrači Olimpica su nakon primljenog pogotka krenuli odlučnije, ali ne uspijevaju stvoriti pravu priliku pred golom protivnika.

Do kraja susreta Olimpic je držao loptu više u svom posjedu, ali bez pravih prilika, pa je susret završio minimalnom pobjedom Banjalučana.

Ovo je prvi poraz Olimpica nakon četiri utakmice.