0

Novi nastup Bičakčića u remiju Hoffenheima i Kolna

Posljednja utakmica 28. kola Bundeslige, u kojoj su se sastali domaćin Hoffenheim i Koln, završena je neriješenim rezultatom (1:1).

Nakon prvog poluvremena mreže su mirovale, a onda su prvi do pogotka stigli gosti. Pogodio je Zoller u 69. minuti.

Domaći tim je nakon toga krenuo po izjednačenje i ukupno je uputio 11 udaraca ka golu gostiju u drugom poluvremenu. Trud se isplatio u sudijskoj nadoknadi kada je za konačnih 1:1 pogodio Volland.

Ermin Bičakčić je odigrao svih 90 minuta za Hoffenheim, a ovo je bio njegov 18. nastup za tim iz Sinsheima u ovoj sezoni Bundeslige.

Hoffenheim se i dalje bori za opstanak pošto ima samo bod više od Augsburga i Frankfurta koji su u zoni za doigravanje, odnosno za ispadanje u niži rang.