Komentari (11)
Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
Ouhh, VAR suci ove sezone briljiraju. Newcastle igra rukomet u sesnaestercu, a gol im se hladno prizna. Ne navijam za PSG, ali su osteceni. 😐
Kako je Atletiko bio na koljenima crni novinaru ako je na poluvremenu bio neriješen rezultat?
ovaj fejnord ih je nadigrao ali nisu imali srece.
Šahtar je u drugoj utakmici koja se igrala od 18:45 sati savladala Antwerp u gostima rezultatom 2:1. Stirjelci za domaće bio je Muja i Balikwisha, dok su za ukrajinski tim pogađali dvostruki strijelac Sikan i Rakitskji. Treba istaći da je Antwerp imao vodstvo od 2:0 na poluvremenu, ali je na kraju izgubio 3:2 te da je Alderweireld u sedmoj minuti sudijske nadoknade promašio penal za izjednačenje. ček šta