NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
Do 85 min cisti amaterizam. Terminski balkanski fudbal..
hoces fkt reci da je Sarajevo nekog nadigralo??? da imamo zavrsnicu otisli bi popisani s Grbavice, dzaba pare dzaba sve plasticni ste klub
PRIKAŽI ODGOVORE (5)
Da je sudija još jedan crveni dao bilo bi hahaha
Dobar je derbi bio. Sarajevo crveni i ocekujes pad a onda 0:2. Zeljo koji je realno bio bolji onda do drame i 2:2. To se trazi, to je fudbal.
Slave bod protiv Sarajeva na svom terenu uz pomoc sudija i crvenog kartona, velik si željkane😂
PRIKAŽI ODGOVORE (3)
Sta da se igralo 1243 minuta? Bjez tamo da ste sta valjalinpobijedili bi ih prvom poluveremenu a kamo li posle ljudi imali igraca manje po susreta.
Njanje izvukoste se. Nema veze na lavoru cemo vas razmontirati.
Sablja svaka ti čast!
Mulalicu slavite 2 : 2 na svome terenu....imate igraca vise citavih 45 minuta....drugi gol je pao na gresku zivog zida ....nemoj majke ti ...sudija je djelio zute kartone samo tako....tako da SUTI ,SAMO SUTI ,SUTI MOJ DJECACE PLAVI
sta bi bolan preokreno ne znate ni kako ste dali 2 gola... da ne bi prekida popusili bi ga..
JEDAN JE SABLJA
Raduj se bodu protiv FKS... I trebaš. ..najavljivali ste potpot FKS
Jedno su tvoje emicije i skakanje iza aut linije,a drugo je strucnost,koju nazalost nemas
Odvadi Sablja odvadi....Takticki tebi na teret utakmica. Dobijes igraca vise pred kraj pol, psiholosku prednost ima u 2pol ti primis gol u 47. Napadas bez ideje i primis drugi gol. Da nije bilo individualne reakcije Bekrica, 0 : 2 bi i ostalo, zato odvadi, suti i reci dobro je i ovo
I ja bi plako' svaki dan da sam meljin trener.
Ja ne znam koju ste vi utakmicu gledali ali zeljo je ovo izgubio, koliko to minuta vam treba da dobijete sa igracem vise?
Polumusliman , voli spid , glumac . Poyy odjava
Primiti dva gola sa igračem više, i ja bi plakao…
Igrača profesionalca hvata grč u 60. minuti, a ritam utakmice kao na terminu. Plače trener, plače igrač... tri dodavanja nevidjesmo za utakmicu. Cirkus kolorado
Daj vise izjavi nesto normalno i realno. Kako manipulises navijacima sa fol nekakvim plakanjem. Zeljo treba normalnijeg i boljeg trenera a ne soumena i neznalicu.