Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
bravo kraljevi wooohooo
Izvinjavam se onda :)
Urednik teksta je popravio tekst.... ...maloprije je pisalo da je Džeko dao 2 gola!!!! :)))
braaaavoo majstoooriii
DA DA DA!!!! SAD I MISKE POČEO DROBIT ;-) ;-) MISIMOVIĆU, BRAVO MAJSTORE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DŽEKO, SVAKA ČAST!!! HVALA BOGU, SAMO TAKO NASTAVITE!!!!!!!!! :-D :-D :-D
@Hare Sta ti citas majke ti? Znas li citati?
Index.hr Ćirini sinovi razmontirali Bragu GOLOM u četvrtoj minuti sudačke nadoknade, svojim drugim na utakmici, Zvjezdan Misimović donio je sva tri boda nogometašima Wolfsburga na gostovanju kod Brage. Nijemci su u Portugalu slavili 3:2 u susretu trećeg kola E skupine Lige UEFA, iako su domaći dva puta vodili. Edin Džeko je na 1:1 izjednačio u 24., a Zvjezdan Misimović iz penala na 2:2 u 83. minuti. Konačno, u 94. je minuti Džeko probio po lijevoj strani i pucao, a njegov sunarodnjak odbijanac majstorskim potezom pospremio pod gredu za konačnih 3:2. Liga UEFA, 3. kolo: Skupina E Braga - Wolfsburg 2:3 (Barzagli 6-ag, Meyong 49 / Džeko 24, Misimović 83-11m, 90+4) U gore pomenutom naslovu piše da je džeko dao 2 gola... Ko laže??? :(
A mi ne pobijedismo poganu Spaniju i one odvratne Turke...
joj ljudi ubise samo nek se ova golijada nastavi u repki....najjaci smo
DecoooooOOOooo!!! Bušiiiiiii :)
ma nek se vidi vala da imamo i mi nasih maradona, pelea :))) momci SVAKA CASTTTTT :)
tako je, samo naprijed..... bravo to su bosanci i hercegovci, uvijek najbolji... idemooooooo, samo cijepajte mreže.....
Ovi momci su Chuck Norris fudbala!!! Jedva čekam slijedeći izvještaj: \"Na Grbavici se igrao dosadni derbi, bez golova, ali onda se Ibiščević, koji je inače bio na odmoru u Bosni, naljutio i u papučama istrčao na teren i zabio 7 golova u 15 minuta, i to 3 Želji i 4 Sarajevu.... Poslije je naružio ostale igrače da se više ne mogu zajebavati\"