Index.hr Ćirini sinovi razmontirali Bragu GOLOM u četvrtoj minuti sudačke nadoknade, svojim drugim na utakmici, Zvjezdan Misimović donio je sva tri boda nogometašima Wolfsburga na gostovanju kod Brage. Nijemci su u Portugalu slavili 3:2 u susretu trećeg kola E skupine Lige UEFA, iako su domaći dva puta vodili. Edin Džeko je na 1:1 izjednačio u 24., a Zvjezdan Misimović iz penala na 2:2 u 83. minuti. Konačno, u 94. je minuti Džeko probio po lijevoj strani i pucao, a njegov sunarodnjak odbijanac majstorskim potezom pospremio pod gredu za konačnih 3:2. Liga UEFA, 3. kolo: Skupina E Braga - Wolfsburg 2:3 (Barzagli 6-ag, Meyong 49 / Džeko 24, Misimović 83-11m, 90+4) U gore pomenutom naslovu piše da je džeko dao 2 gola... Ko laže??? :(