Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
Prolaz Bajerna
Jace su nekako izgledali, imali su i loptu pod kontrolom. Liverpoolu je cilj titula u Engleskoj.
Nikad. Bayern danas protiv ovakve odbrane Liverpoola nije imao nijedan šut po golu. Sljedeću tekmu se Liverpoolu vraća van Dijk, a i Firmino je bio rovit danas, sljedeću tekmu će praviti veću prevagu. Plus što Bayern nema Kimmicha, a ni zamjenu za njega.
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Dobra tekma, sta li ste vi gledali
Moj bi Arsenal 5 primio od ovog Bayerna veceras
Ma uvijek tako bude, nemoguće je da se u 90 minuta dešava toliko prilika da vrijedi gledati čitavu utakmicu, rijetki su to primjeri, tako da ako se odlučiš gledati čitavu utakmicu trebaš biti svjestan da gubiš sat i pol... osim ako ne radiš nešto korisno uz tekmu
Ma hebo sport gdje rezultat na kraju moze biti 0:0 .
Bayern se prvuko da je Mane i Sala imi vise srece dobili tri komada.U Fudbalu je ako nedigras 2 tekme dobro nemoze pobijedti na kraju sreca prti hrabe.
Ne znam sta ste vi gledali ali meni je utakmica odlicna!Bayern u obrani cudo, pasovi savrseni, Neuer 12 igrac!Gnabry i Kimmich dva buduca vrhunska igraca!Ni lud covjek ne bi lani pristao da preuzme Bayern-klanovi Müller, Ribery, ,,Bogami komb Donja Jablanica-Duvno se dobro drzi!Da su ostali jedan bi vrtio janjce u Gojka a drugi bio sumar u sumariji!Kovac poceo zaradivat s 12 god i danas mu nije jasno kako moze neko u cace i matere trazit novce a da ih nije zaradio.Mentalitet i njemacka...
S obzirom da se Alkantara nije vidio 70 minuta, da je Koman izgubio svaki duel i da mu je svako dodavanje bilo pogrešno, Da Lewa nije šutnuo ka golu i da je Rodrigez prestao sprintati u 30-toj minuti, odličan rezultat za Bayern.
debili
Danasnjeg fudbala i sranja ccc
bezveze potrosena dva sata
@psg Prati košarku
Pa sto uopste gledas tekmu, pogledas highlightse poslije i eto...
Ha, ha kako trola Liverpool tužne Švabe. 😁
Kovač igrao na remi i uspio u tome.Odlična taktika Bayerna sa ovako oslabljenom ekipom.Bit će zanimljivo u revanšu
Utakmica ispod ocekivanja, previse pogresaka u prvom poluvremenu i smotani Mane koji ne moze zabit s dva metra. Jasno se vidi da Liverpool nije taj kalibar da osvoji nesta i nakon veceras sam ubijedjen da nista nece osvojit ove sezone. Bayern nikad slabiji u zadnjih pet godina ali opet su pokaxali vise od Liverpoola
ma.nisu sta se provaljujes..samo se branili..liverpul domijiro cijelu utakmicu..
pokaxsali jesu...
Javi Martinez kapa dole. Strasno je odigrao. Kimmich takodjer, al nece igrat revans. Kovac se uci, nema sta dobra postavka ekipe. U Liverpoolu se vraca Van Dajk za revans. Bit ce to luda utakmica. Bayern mora dobit ako zeli dalje
ovaj bayern sa ovom igrom nece daleko dogurat....liverpul malo bolji ali realizacija katastrofa..salaha ni na mapi..
@KingInTheNorth Pa Salaha i nije bilo jer su ga dobro zatvorili. Isto kao sto Lewandowski nije imao cestitu loptu. Odlicna takticka utakmica, a svi smo ocekivali 2:2 i slican rezultat
Mohamed Salah je zapravo Muhamed Salahudin iz Zenice i skrivao je svoje ime kako ga ne bi docekao hejt na kliksu