Le Championnat
0

Hat trick Nianga i Bastosa

Michel Fernandes Bastos
Lyon i Marseille uvjerljivo su ostvarili pobjede u 25. kolu francuskog nogometnog prvenstva. Lyon je slavio na gostovanju kod Sochauxa 4-0, dok je Marseille na Velodromeu pobijedio Nancy 3-1.

U gostujućem slavlju Lyona briljirao je Brazilac Michel Fernandes Bastos koji je postigao hat trick, a sve je svoje golove zabio već u prvom poluvremenu. U drugom je dijelu zabio i Lisandro Lopez i potvrdio uvjerljivo slavlje "lavova".

Bh. reprezentativac Miralem Pjanić odgledao je cijelu utakmicu s klupe.

Marseille je do pobjede odveo sjajni Senegalac Mamadou Niang, koji je kao i Bastos postigao tri gola, dva u prvom i jedan u drugom poluvremenu. Ukupno je Niang tako dogurao do brojke od 14 golova ove sezone i trenutno je najbolji strijelac Le Championnata.