Kup kralja
4

Fuenlabrada ostala neporažena na Santiagu Bernabeuu, ali Real Madrid ide dalje

Nogometaši Real Madrida plasirali su se u osminu finala španskog Kupa kralja nakon što su u dva meča bili bolji od trećeligaša Fuenlabrade ukupnim rezultatom 4:2.

Kraljevi su nakon prve utakmice imali prednost od dva gola razlike, ali je u 25. minuti uslijedio šok kada je Milla doveo goste u vodstvo.

Sjajni Mayoral je ipak u nastavku s dva svoja gola donio preokret, a konačnih 2:2 u večerašnjem susretu postavio je Portilla u 89. minuti.

Leganes je s ukupnim rezultatom 3:1 izbacio Valladolid, dok se Numancia plasirala u osminu finala nakon što je u dva meča bila bolja od Malage s ukupnim rezultatom 3:2.

Celta i Levante su se također našli u osmini finala. Celta je s 3:1 u dva meča bila bolja od Eibara, dok je Levante s 2:1 izbacio Gironu.

Kup kralja, šesnaestina finala:

Leganes - Valladolid 1:0 (ukupno 3:1) Malaga - Numancia 1:1 (2:3)

Celta - Eibar 1:0 (3:1) Levante - Girona 1:1 (2:1) Real Madrid - Fuenlabrada 2:2 (4:2)