Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
Celzi jest posrnuo ali nikad apsolutno nije za odbacit. Kad god su ove sezone igrali protiv top 6 timova, bili su dobri. City nije zasluzio ovdje ni bod.
32 šuta, apsolutna dominacija tijekom utakmice, posjed lopte, sve je bilo na strani Citya, ne kontam kako City nije zaslužio pobjedu
Koliko su nadoknadili samo sam još penal čekao...
Slinavi Chelsea
Eno Barceloni sviraju penal u 97 minuti kolko su jadni guraju je sudije kolko mogu
Bilo bi previse da Barci nisu sudili i ovaj ocigledan penal. Ovo je tek sesti svirani penal Barci u zadnjih 60 utakmica La Lige i to sude sada kada imaju 10 bodova manje od Reala. 🤣
Realu je svirano 20 🤣
Ponovo Liverpool ima sve u svojim rukama,ali imaju nesreću,svako malo meko povrijeđen,danas dvojica se pobijedili usred utakmice, jedino u Salaha se mogu pouzdati, biće luda trka za prvaka, Liverpool, Arsenal i City
GGMU
Kiksa na tiketu city sve mu njegovo hih
Šta je raje stavilo TC na Halanda to je strahota jedna
ima još jedna utakmica na kojoj ćemo da se nadamo bodovima xd
Kakav vodeći dvojac? Vodeći je Liverpool
City ostecen za cist penal..
Chelsea je igrao prvopoluvrijeme bas dobro i agresivno. Drugo poluvrijeme losa taktika. Ipak su mogli 0-2 da povedu, u vise navrata. Zasluzili su bod.
Na kojim ste vi supstancama? Halaand: Da Walker: Moze