tomiradi
Spol
Ženski
Boja avatara
55AD53
Banovan
Ne
Registrovan
16.03.2023.
Komentari
313
User Data
ID: 184296
Komentari korisnika
Šta kažu u Srbiji sada jeli Kosovo Srbija ili ipak samostalna nezavisna država?
Svi smo Allahovi i svi se njemu vraćamo!!!
Tobe yarabi u šoku sam kad sam pročitao ovaj svijet je stvarno nepredvidiv i prolazan.
bio je najjaci kosarkaski komentator
Teletoviiiikć s parkinga ANTOLOGIJA... RIP
Lahko ti je to reći kad nije neko tvoj.Pusti te demagogije.
Imao je kosarku u malom prstu. Volio sam gledat njegove prenose. Pokoj mu dusi.
PRIKAŽI ODGOVORE (10)
Al iskreno Koševo treba izbjegavati u širokom luku za bilo kakvu utakmicu reprezentacije jer definitivno na ovom stadionu nema nikakav car igre može biti 80 000 ali nije to to
nije krivo kosevo nego navijaci , i nane dosle na utakmicu glavni stih u navijackoj pjesmi mene zivot razocarao . Igraci su za 10 Sretno momci
Svako takmičenje koje se održi na svijetu muškarci dobiju veći iznos novca na osnovu ženski krenimo od nogometa tenisa košarke itd.. Ali kad se prijavljuju za takmičenje kažu bitno je ucestovati nije nagrada bitna sad prozivaju organizatora za neki max 200 KM razlike sramota!!!
Stavite i drugu situaciju sa leđa gdje drugi igrač povlači golmana za dres
i trecu gdje se vidi da rice i trossard a dvije ruke drze te iste likove
Budimo realni niko ih skoro nije dobio lagano i sve jače klubove je pobijedio kao ekipa su najjači neam se tu sta igraju srcem i ja im čestitam iako ne navijam za njih
Valverde je došao iz Urugvaja i prošao školu Pearol, Marcelo je prošao školu Fluminense i došao u Real Vinicius je prošao školu Flamengo i došao u Real o čemu ti pišeš nijedan od njih nije prošao Realovu skolu
A onda naši Bosnjaci kažu da je Iran dobar a Iran glavni u cijeloj ovoj priči bio podržavao i financirao Asada i onda kažu da je Iran dobar
Iran ga je podrzavao radi Izraela koji nije upadao u Siriju kad je on bio na vlasti kao što to danas radi, pa su dosli nadomak Damaska
Ovakvo nešto podržava iranski režim, a ne narod. To je velika razlika. Kod naših je problem neupućenost, a i izbjegavanje odnosno kritikovanje kada neko kaže nešto loše o iranskom režimu
Nasi hvale Asada ko najrodjenijeg. A zanemaruju cak I činjenicu da se od cijele planete mogao skloniti samo u Rusiji, Iranu i mozda Sjevernoj Koreji.
Dje si Bibi
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
Iran +Amerika+ Izrael = jedno te isto
E jesu stručnjaci bravo haahha