tomiradi
Spol
Ženski
Ženski
Boja avatara
55AD53
55AD53
Banovan
Ne
Ne
Registrovan
16.03.2023.
16.03.2023.
Komentari
312
312
User Data
ID: 184296
ID: 184296
Komentari korisnika
tomiradi
prije 3 dana
Svi smo Allahovi i svi se njemu vraćamo!!!
fbUser1762257832
prije 3 dana
Tobe yarabi u šoku sam kad sam pročitao ovaj svijet je stvarno nepredvidiv i prolazan.
kxuser6993140ed
prije 3 dana
bio je najjaci kosarkaski komentator
PlaviBos
prije 3 dana
Teletoviiiikć s parkinga ANTOLOGIJA... RIP
fbUser1614289807
prije 3 dana
Lahko ti je to reći kad nije neko tvoj.Pusti te demagogije.
BosnjaciJesuSrbi289
prije 3 dana
Imao je kosarku u malom prstu. Volio sam gledat njegove prenose. Pokoj mu dusi.
PRIKAŽI ODGOVORE (11)
tomiradi
prije 1 sedmicu
Al iskreno Koševo treba izbjegavati u širokom luku za bilo kakvu utakmicu reprezentacije jer definitivno na ovom stadionu nema nikakav car igre može biti 80 000 ali nije to to
korisnik3107
prije 1 sedmicu
nije krivo kosevo nego navijaci , i nane dosle na utakmicu glavni stih u navijackoj pjesmi mene zivot razocarao . Igraci su za 10 Sretno momci
tomiradi
prije 1 sedmicu
Svako takmičenje koje se održi na svijetu muškarci dobiju veći iznos novca na osnovu ženski krenimo od nogometa tenisa košarke itd.. Ali kad se prijavljuju za takmičenje kažu bitno je ucestovati nije nagrada bitna sad prozivaju organizatora za neki max 200 KM razlike sramota!!!
tomiradi
prije 3 sedmice
Stavite i drugu situaciju sa leđa gdje drugi igrač povlači golmana za dres
separator
prije 3 sedmice
i trecu gdje se vidi da rice i trossard a dvije ruke drze te iste likove
tomiradi
prije 1 mjesec
Budimo realni niko ih skoro nije dobio lagano i sve jače klubove je pobijedio kao ekipa su najjači neam se tu sta igraju srcem i ja im čestitam iako ne navijam za njih
tomiradi
prije 1 mjesec
Valverde je došao iz Urugvaja i prošao školu Pearol, Marcelo je prošao školu Fluminense i došao u Real Vinicius je prošao školu Flamengo i došao u Real o čemu ti pišeš nijedan od njih nije prošao Realovu skolu
tomiradi
prije 1 mjesec
A onda naši Bosnjaci kažu da je Iran dobar a Iran glavni u cijeloj ovoj priči bio podržavao i financirao Asada i onda kažu da je Iran dobar
kakogod2025
prije 1 mjesec
Iran ga je podrzavao radi Izraela koji nije upadao u Siriju kad je on bio na vlasti kao što to danas radi, pa su dosli nadomak Damaska
kxuser6861879a5
prije 1 mjesec
Ovakvo nešto podržava iranski režim, a ne narod. To je velika razlika. Kod naših je problem neupućenost, a i izbjegavanje odnosno kritikovanje kada neko kaže nešto loše o iranskom režimu
DrArslanagic
prije 1 mjesec
Nasi hvale Asada ko najrodjenijeg. A zanemaruju cak I činjenicu da se od cijele planete mogao skloniti samo u Rusiji, Iranu i mozda Sjevernoj Koreji.
Dzakus
prije 1 mjesec
Dje si Bibi
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
tomiradi
prije 1 mjesec
Iran +Amerika+ Izrael = jedno te isto
tomiradi
prije 2 mjeseca
E jesu stručnjaci bravo haahha
tomiradi
prije 2 mjeseca
Napravio salon za luksuzne automobile a stoji motalica kabla od 18 KM ej moji biznismeni