Al iskreno Koševo treba izbjegavati u širokom luku za bilo kakvu utakmicu reprezentacije jer definitivno na ovom stadionu nema nikakav car igre može biti 80 000 ali nije to to
nije krivo kosevo nego navijaci , i nane dosle na utakmicu glavni stih u navijackoj pjesmi mene zivot razocarao . Igraci su za 10 Sretno momci
Prikaži sve komentare (205)