Simerijanac
Spol
Ženski
Boja avatara
D33D3D
Banovan
Ne
Registrovan
27.01.2016.
Komentari
277
User Data
ID: 77148
Komentari korisnika
Nije problem ni tih 50 KM , samo što bi jako brzo porasli apetiti nadležnih za sve većom cijenom a jednom kad se uvede, nema nazad
To se treba ograniciti i da oni koji dolaze iz drugih opstina i nemaju vinjetu dobiju tipa 2h a ostalo moras platiti. Bilo bi mjesta sigurno onda za one koji zive tu. U mojoj ulici se manje vise svi znamo, a 70% auta parkiranih nisu nasa.
Jedini na svijetu nemamo označene reg. tablice na autima tobože da nebi bilo problema i a sad oznaka opštine grada. Na reg. tablicama bi se vidjelo već ko dolazi odakle i uzima stanarima parking.
Kada budu imali fiskalne kase i plaćali uredno porez na zaradu neka staju na stajalištima rezervisanim na autobuse i trolejbuse
njima je malo da je start i cener
samo i vi njjh po džepu udarite i nemojte ići više pa će razmisliti jeli važnije sisati EU oklagiju ili im je važniji turizam. Idem 30g bez prekida pa neću više da me tretiraju kao otpad na granici
šipu racqu
2:1 za BiH
katastrofa je voziti ovom cestom
Respect. Čovjek je institucija.
Potpuno si u pravu a minuse ti upravo i stavljaju ovi koji nam iz svojih avlija pakiraju pod prozore da mi koji smo se tu rodili i odrasli nemamo gdje parkirati a žao im platili mjesečni parking. Dođoše divlji i otjeraše pitome kao i ovi novinari