VelikiTiTo
Spol
Muški
Boja avatara
c1c1c1
Banovan
Ne
Registrovan
26.06.2017.
Komentari
624
User Data
ID: 95250
Komentari korisnika
A gdje to nije bilo goriva? Hifa prva digla cijene i evo jos ne spusta, gladni para kad je najteze uzimaju. Nikad ja vise kod njih nasuti necu.
Tada nisu imali zalihe po staroj cijeni, sad imaju po novoj par tankera.
Samo hifa prkosi, ne znam sto raja ide kod njih kad su ispali najveci š.
Samo sw kod nas pucaju u noge a mangupi lafo.
U onim svedskim akcijama su ove trebe top, sta je ovo kod nas ne znam
Nije im ovo prvi put jednom sam po mraku naletio kako izogravaju zastave.
Samo do Hife tesko da ce stici.
To se treba ograniciti i da oni koji dolaze iz drugih opstina i nemaju vinjetu dobiju tipa 2h a ostalo moras platiti. Bilo bi mjesta sigurno onda za one koji zive tu. U mojoj ulici se manje vise svi znamo, a 70% auta parkiranih nisu nasa.
Treba uvesti vinjete u citavom gradu. I onda imas 2h besplatno ako nisi na svojoj opstini a dalje placaj. Mi u centru ne mozemo parkirati od raje koja dolazi raditi ili jesti cevape u carsiju. Prodjes nedjeljom ili bilo kojim nerarnim danom i vidis realnu situaciju, mjesta za parkirat na sve strane.
7000 mjesta na javnom parkingu. Znas koliko ljudi ima privatne garaze i dvorista?