Nije problem ni tih 50 KM , samo što bi jako brzo porasli apetiti nadležnih za sve većom cijenom a jednom kad se uvede, nema nazad
To se treba ograniciti i da oni koji dolaze iz drugih opstina i nemaju vinjetu dobiju tipa 2h a ostalo moras platiti. Bilo bi mjesta sigurno onda za one koji zive tu. U mojoj ulici se manje vise svi znamo, a 70% auta parkiranih nisu nasa.
Prikaži sve komentare (79)