kxuser69e75d498
Spol
Ženski
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
c1c1c1
Banovan
Ne
Ne
Registrovan
21.04.2026.
21.04.2026.
Komentari
19
19
User Data
ID: 240045
ID: 240045
Komentari korisnika
kxuser69e75d498
prije 7 sati
Samo hvala Bogu nije ovo više 1992 da čekamo skršteni ruku, Sad je sve spremno za iznenadne njihove Samo Tekbir i Laganini
Lukas1992
prije 6 sati
Kako ide bradonja, jesi skratio brkove hahaha
Takovasprcam
prije 4 sata
A sta je spremno. Imas zakopanu papovku u zemlji i eto kao mi spremni. Niti si ti spreman niti su drugi spremni. Ne palamudi bez veze i moli se i trudi da rata ne bude. Ti ko Becirovic preCednik nam sa floskulama, sad ima Bosnu ko da brani, a kad dodje vrijeme bit ce ma hajd ti zicagu bjezi u kraj pa opet u skolu, a drugi nek gine
kxuser69e75d498
prije 3 dana
Samo Mahmića od prve minute , i za Napadače nema problema. Momak je talent 10000% Hvala Spahi koji ga je doveo u Repku. Trebaju mu dati šansu Barbarez i Stručni štab
kxuser69e75d498
prije 4 dana
Tare sretan ti Rodjendan, ziv ti nama bijo aBda dugo godina.Uzivaj sa svojom izabranivom zako i trebaPusti ove Levate i neobaziri se na njih, oni i dan danas sjede ćiku i čekaju da him neko plati Fuka i grebu se za Garaci. NEGO APEL BARBI DA TI I MAHMIĆ IGRATE OD POČETKA I JEDNO 3/4 da him zabijemo.
kxuser69d4ef390
prije 4 dana
Him?him?jbt...
kxuser69e75d498
prije 5 dana
Cista ona Mahsluska Čapri sa Vratnika
kxuser69e75d498
prije 5 dana
Baca te Bombe koda vsm je Boško Buha nešto urodu.Vi niste sposobni da nešto fino napišete i bude svi zahvalni na sve do sad.Hvala Barbarezu , Spahi stručnom štabu i Momcima
kxuser69e75d498
prije 6 dana
Suvisno išta pisati Sastav je vrh,Barba je naš Kraljjedino u drugom poluvremenu ubaciti Mahmića
kxuser69e75d498
prije 6 dana
Jedna mala digresija, Barbarezu mislim da dosta nas dijeli ovo mišljenje.Ovaj momak je vrhunski i volio bih da večeras od prve minute zaigra Ermin Mahmić. Iskreno, svojim potezima i pregledom igre pravo me podsjeća na Misketa. A u duetu s Džekom, vjerujem da bi protivničku odbranu mogli potpuno rasturiti.Naravno, selektor najbolje zna, ali ovo je želja mnogih navijača. VOZDRICA IZ MNCHENA SH
Rukfaš
prije 6 dana
Koliko puta si ga gledao dosad 90 minuta ?
kxuser69e75d498
prije 6 dana
Mnchen je večeras spreman, ako Bog da! Sretno, Zmajevi! Uz vas smo do kraja!
MrtweKoPucaMinuse
prije 6 dana
Ti da si spreman ne bi bio u Minhenu nego u Sarajevo,anite me laznog patriotizma iz vana. Svi satro vole Bosnu niko nece da se vrati
kxuser69e75d498
prije 6 dana
Dragim našim Zmajevima želimo da večeras, ako Bog da, pobijedite i utakmicu završite bez povreda. Kako god odigrate, za nas ste već pobjednici. Na najbolji mogući način promovisali ste našu Bosnu i Hercegovinu i na tome vam veliko hvala.Hvala stručnom štabu, Barbarezu, Spahi, Džeki, mom ljubimcu Muharemoviću, Katiću i svim ostalim reprezentativcima kapa do poda! Voli vas vaša Bosna i Hercegovina i svi njeni ljudi.
kxuser69e75d498
prije 1 sedmicu
Ma Bake Hadziomeroviću Kralju Allah nam te čuvaoLegendo kako si ti Diriktor sve bolje ide na FederalnojHvala puno