Takovasprcam
Spol
Ženski
Ženski
Boja avatara
40AFEE
40AFEE
Banovan
Ne
Ne
Registrovan
22.06.2018.
22.06.2018.
Komentari
2006
2006
User Data
ID: 109438
ID: 109438
Komentari korisnika
Takovasprcam
prije 5 sati
Navedi konkreten rezultat jaslaša Becira. Navedi bilo sta u njegovom mandatu
Takovasprcam
prije 7 sati
A sta je spremno. Imas zakopanu papovku u zemlji i eto kao mi spremni. Niti si ti spreman niti su drugi spremni. Ne palamudi bez veze i moli se i trudi da rata ne bude. Ti ko Becirovic preCednik nam sa floskulama, sad ima Bosnu ko da brani, a kad dodje vrijeme bit ce ma hajd ti zicagu bjezi u kraj pa opet u skolu, a drugi nek gine
Takovasprcam
prije 7 sati
S kakvom krhmadi mi zivimo. Najgore od svega je to sto ih je 95 % ovakvih i isto misle i podrzavaju ovakvog a ja se moram pretvarati i govoriti ma nisu oni isti nego du fini. Jos mi ovaj portal klitoris zabranjuje moje misljenje dok on javno negira i drzavu i sve sto je zajednicko. Uzasno je to sto je u njihovim glavama
Takovasprcam
prije 9 sati
Neka pljuste komentari. Oni su tekmu dobili i to se pise a Panamcima valja kuci. Das i mi dobijemo veceras a bas nas boli sta ce ko reci
Takovasprcam
prije 14 sati
Ovo da se ne poklopi, desava se samo jednom u 100 godina. Ja strucnjaka u p.m. Iskreno moguce je da se ne poklopi. Evo primjera. Njemackoj npr. ne treba i odmarat ce igrace, vrlo vjerovatno. Hrvatska treba da izgubi, ne vjerujem da ce. Ceska da kiksa protiv Meksika kojem nista ne znaci jer je vec prvi. Usbekistan koji nema nikakvu sansu da zezne Kongo koji se bori za prolaz dalje... itd.itd. Vrlo rizicno je ocekivati da se poklope, cak je moguce da se ne poklope
DiegoCholoSimeone20
prije 13 sati
Zato treba pobijedit s dva gola razlike i mirna Bosna, a i Hercegovina. :)
MihoBeca
prije 13 sati
Švabe da postave i B-ekipu oni igraju na pobjedu
Takovasprcam
prije 5 dana
Bilo je ok, jedino na desnoj strani nije bilo nikoga osim Dedica i lik nije mogao sam i u napad i u odbranu. Na drugoj strani su se kamarili i Memic i Alajbegovic jer je ocigledno da im ta strana vise odgovara. Realno mi smo svakako trebali ici na pobjedu protiv Katra a ova tekma je odlucivala o prvom i drugom mjestu. Sa 3 boda nisi bio siguran, tako da idemo na pobjedu u zadnjei susret i to je to
gooUser1568445411
prije 5 dana
Sta Dedic.Decko ne moze pokrivati svoju stranu ,ubio ga Ugljesa
Takovasprcam
prije 6 dana
Naravno jer Alajbeg mora trcati za Dzeksona
Takovasprcam
prije 6 dana
Najbolji sastav. Mozda memica negdje ubacit i to je to
Takovasprcam
prije 1 sedmicu
Kako ovaj sto ni ukucani nisu za njega glasali nije u zatvoru? Kome je on uzor? Ko ce njega poslusati i uciniti ono sto parazit kaze? Pa da li je moguce da ovoliko uriniraju po narodu i narod suti i govori a jest nam dobro
Takovasprcam
prije 1 sedmicu
Rumenige je jedan od najvecih parazita u drzavi zajedno sa Halidom Gencom ali i Sefikom Dzaferovicem, koji nista ne rade nego samo u prazno palamude.. Ovaj se vazda kiti tuđim perjem. Mene je stid, dok ova komunjara stida nema. Izjave poput ovih "Puni smo optimizma, Sram vas bilo, Bosnu ima ko da brani (k'o da je on branio), itd. prilice samo njemu i njegovoj naivnoj publici koji ama bas nista nije uradio punih 30 godina za ovu drzavu osim sto ju je parazitizirao