Tare sretan ti Rodjendan, ziv ti nama bijo aBda dugo godina.Uzivaj sa svojom izabranivom zako i trebaPusti ove Levate i neobaziri se na njih, oni i dan danas sjede ćiku i čekaju da him neko plati Fuka i grebu se za Garaci. NEGO APEL BARBI DA TI I MAHMIĆ IGRATE OD POČETKA I JEDNO 3/4 da him zabijemo.