Korisnik1943
Spol
Muški
Boja avatara
c1c1c1
Banovan
Ne
Registrovan
02.01.2017.
Komentari
354
User Data
ID: 89460
Komentari korisnika
Svaka čast golmanu Hrvatske, da su i ostali igrači jednako energični kao on, daleko bi dogurali
Fakat Iranci nisu slagali kad su rekli da su pobjedili u ratu, ovaj sporazum to potvrdjuje po svim tačkama
Citas li ti tacke ?objasni tacku 8 i 2
@OE24 evo ja ću ti odgovoriti: tačka 2 - obzirom da se Iran nikada i nije petljao u unutrašnja pitanja USA, niti ugrozavao njihov ter. integritet, ova tačka de facto obavezuje samo USA, koja je itekako radila ove stvari, tačka 8. - iran nikada nije ni želio nuklearno oružje i kao potpisnik NPT-a tu obavezu je već imao, tako da je ta tačka napisana samo da bi ameri i takvi kao ti mogli reći eto pobijedili smo neće imati bombu (a zapravo je nikada nisu ni željeli naravno)
Zivim u Njemackoj, nije jos propala ali je na tom putu, jos im samo Finanzamt (poreska) radi besprijekorno, sve ostalo je devalviralo
@Korisnik1943 zivis ti u Kaknju. Njemacka je, zvanicno, najjaca ekonomija u Europi i treca najveca na svijetu, iza Amerike i Kine.
U srednjem.vijeku je bio obicaj da se mjesec dana ceka u karanteni dok igdje nos mozes izviriti za dalje...ko bi rekao da su tada ljudi bili mudriji od ovih danas.
Prosvjeta u Sarajevu je odavno cirkus, ministri glavni clown-ovi a nastavnici žongleri koji žongliraju bezličnim pravilnicima koji nemaju nikakvog dosira sa stvarnim potrebama djece i nastavnika.
Opet ko prosli put, kad mu padne popularnost tako nisko da bi mu i vlastiti republikanci okrenuli leđa, on iscenira novi pokusaj atentata.
Svaka čast voditelju, ima muda
Da naplati onih 200000 USD za odrzani govor od Dodika
STA TE BRIGA STA ON RADI U DRUGOJ DRZAVI
Niđe veze sa životom
Fascinantno kako nema nikada pogunilih u napadima, mahom lakse ozlijedjeni ili pod napadom panike