cvrcak22
Spol
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
Banovan
Ne
Registrovan
29.10.2024.
Komentari
9
User Data
ID: 214394
Komentari korisnika
@OE24 evo ja ću ti odgovoriti: tačka 2 - obzirom da se Iran nikada i nije petljao u unutrašnja pitanja USA, niti ugrozavao njihov ter. integritet, ova tačka de facto obavezuje samo USA, koja je itekako radila ove stvari, tačka 8. - iran nikada nije ni želio nuklearno oružje i kao potpisnik NPT-a tu obavezu je već imao, tako da je ta tačka napisana samo da bi ameri i takvi kao ti mogli reći eto pobijedili smo neće imati bombu (a zapravo je nikada nisu ni željeli naravno)
Zato što su iranci časni i nisu ratni zločinci kao ovi drugi..
Inače ta voda je dolazila iz okoline Čajniča, a pred početak ag.re.si..je.. dragi "komšije" su iz velike ljubavi, prema Goraždanima i njihovoj n.a..ci..ji "zavrnuli pipu" i Goražde je ostalo bez vode. Obzirom da se ta velika ljubav i želja za širenjem iste ponavlja stoljećima, možda "pametni" i nisu pogriješili? Nije loše biti "pametan. Možda je bolje da u budućnosti neki novi "vojvoda turtle" ne odlučuje mogu li građani Goražda piti vodu. Samo kažem.
Rjesenje nije da gradjanke i gradjani Gorazda piju Drinu. Samo kazem :-)
Ne prolazi vam više ta priča, deep state i ispravljanje! Vrijeđaš narodu inteligenciju, nismo toliko glupi. SDA je katastrofa, a vi ste samo pokazali da ste još neupredivo gori, jer pored toga što ste jednako, a po svemu sudeći i više pokvareni od njih, neuporedivo ste nesposobniji. Ne znam za koga glasati na sljedećim izborima, muči mi se na sve, inače mislim da je bojkot izbora velika glupost, ali toliko ste svi zlo, da više ne znam ni šta da mislim!!
Inače, odlična voda je dolazila iz okoline Čajniča, a pred početak ag... .re.. si.. je.. dragi komšije, prijatelji su iz velike ljubavi, prema mještanima Goražda i njihovoj v.j.e.r..o..i s..p.. o..., "zavrnuli pipu" i Goražde je ostalo bez vode. Obzirom da se ta velika ljubav i želja za širenjem ljubavi ponavlja stoljećima, možda "patriote" nisu loše postupili, možda nije toliko loše biti "patriota"? Samo kažem..